Бренди

Ferri

Компанія Ferri Srl — італійський виробник високотехнологічного обладнання, такого як косарки, подрібнювачі та радіокеровані спецшасі, які можуть використовуватися як універсальні машини для різного роду робіт.

Десятки років виробник Ferri розвиває своє виробництво, будучи синонімом інновацій в Європі в області виробництва навісного обладнання (дорожні косарки, сільськогосподарські косарки, тракторні та екскаваторні мульчери).

Популярність обладнання Ferri заслужена завдяки високій якості продукції, що виробляється, в тому числі в зв'язку з використанням кращої шведської сталі марок Hardox і Domex і комплектуючих від найвідоміших і перевірених виробників (редуктори, двигуни, ротори).

З 2016 року завод Ferri спільно з Baitek Machinery розробив і впровадив проект гідравлічних мульчерів, які ідеально будуть підходити для роботи з важкою деревною рослинністю, і якщо стандартний мульчер на тракторі або екскаваторі дає оптимальну продуктивність при діаметрі 30-35 см, то нові моделі справляються з діаметром і понад 40 см, при цьому зберігаючи високі показники продуктивності.

Якщо говорити про косильне обладнання, то багато технологій, які використовуються сьогодні при виробництві косарок Ferri, пішли далеко вперед і надають кінцевому споживачеві масу зручностей при експлуатації, такі як:


- візуальний контроль за ріжучим органом з кабіни оператора;
- системи допомоги в повторенні поверхні землі;
- системи повністю автоматичного повторення контуру окошуваної поверхні;
- системи захисту від перекидання трактора;
- системи захисту маніпулятора від зустрічних перешкод;
- захищене від механічного впливу гідрообладнання.

У зв'язку з розширенням виробництва в 2010 році, компанія Ferri почала виробляти перші роботи-косарки Ferri iCUT4, а в 2015 році був випущений і полегшений iCUT3. В обох моделях використовується маса технологічних нововведень, таких як:


- збереження потужності при тому, що робот неважкий і низький у порівнянні з конкурентами;
- iCUT зберігає високу продуктивність навіть в складних умовах;
- iCUT — це низький витрата палива;
- будь-який робот-косарка може бути обладнаний косильним обладнанням з робочою шириною до 1,6 метра.


В кінцевому рахунку, виробник косарок і лісництва Ferri — виробник, зарекомендував себе на багатьох світових ринках і використовує кращі останні тенденції ринку, що враховує побажання користувачів.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Косарка TP 61 2016 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 1,2 м


Київська область