Бренди

Felder

У своїй майстерні, влаштованої в батьківському домі в Абсаме (Тіроль), Йоханн Фельдер в 1956 разом зі своєю дружиною Гертрауд створив компанію «Йоханн Фельдер молодший» і в цьому ж році представив на виставках у Відні і Іннсбурге перші свої деревообробні верстати. В 1958 р. через недостатнє забезпечення машинним чавуном, будував ливарну майстерню в саду поруч з будинком.

У 1961 році стрімке зростання виробництва зажадав перенесення підприємства в нове місце. Нове виробництво розташувалося за адресою: Сальцбергштрассе 26 в містечку Абсам. Перші експортні поставки до Швейцарії почалися вже в 1962, а вже через рік з великим успіхом почалося перше серійне виробництво легендарного комбінованого верстата BU 4.

У 1965 році розробка і виробництво першого фрезеровочного центру дозволила і далі нарощувати темпи виробництва, що спонукало Фельдера успішно дебютувати на німецькому ринку з удосконаленим верстатом BU 5. Серії BU 6, BU 7 і BU 8 отримали міжнародне визнання, а численні міжнародні патенти закріпили лідерство Felder в області розробок деревообробних верстатів.

У 1970 році Felder вийшов на ринок з новими масивними комбінованими верстатами і домігся великих успіхів у сфері верстатного оборудування для столярних виробництв. Автоматична формувальна установка була інтегрована в 1975 році в ливарному цеху, площа якого становила 170 м², а перенесення складального виробництва через два роки в нову будівлю стало новим кроком на шляху експансії компанії.

Великий успіх вимагає постійного зростання, проте обмеженість виробничих потужностей в Абсаме стала перешкодою для подальшого зростання. Тому в 1982 році 62 працівники компанії Felder знову переїжджає в м. Халл в Тіролі, який і до цього дня є місцем розташування центрального офісу компанії.

Компанія Felder Scandinavia, заснована Йоханом Фельдером в 1988 році в Стольгольме, стала першою дочірньою компанією Felder-Gruppe, діяльність якої сьогодні охоплює багато країн світу. В Австрії та Німеччині була впроваджена нова стратегія збуту: тепер обладнання Felder поставлялося на адресу обраного кількості партнерів.


Верстати серій BF 3 і BF 4 стали бестселерами продажів і зажадали в 1988 році нових інвестицій. Був побудований новий цех, в якому було достатньо місця для розміщення перших лазерних верстатів, зварювальних роботів і деревообробних центрів.

Від спеціалізації на виробництві комбінованих верстатів до професійного постачальника всього спектра деревообробного обладнання.


Нові виробничі можливості позначили в 1990 р. нову віху —  були представлені перші комбіновані верстати з форматно-рухомим столом made by Felder. Лідерство в сфері комбінованих верстатів був закріплено завдяки випуску нової серіій BF 6.

Форматно-розкрійний верстат К6 здійснює прорив на світовий ринок однофункціональних професійних верстатів.
Felder здійснив перехід від виробника комбінованих верстатів до виробника всієї номенклатури стандартних деревопереробних верстатів для підприємств як малого і середнього бізнесу, так і для великих підприємств.

У 1993 Felder, будучи піонером в своїй галузі, відкриває новий європейський логістичний центр і створює першу філію заводу, який починає свою роботу в 1995 р. у Верхній Австрії.

Компанії Felder на порозі в нове тисячоліття в 1997 році вдається успішно протистояти потоку дешевих продуктів зі Сходу, завдяки розробці і випуску високоякісних, але в той же час доступних за ціною деревообробних верстатів під маркою Hammer і Format-4. Великий успіх обох марок Felder und Hammer зажадав в 1999 році збільшення потужностей в частині виробництва та збирання. Новий складальний цех № 2 дозволив збільшити продуктивність на 30%.

Офіційний сайт компаніїfelder-group.com