Бренди

Farmtrac

Farmtrac Tractors Europe з місцезнаходженням в Mragowie, ul. Przemyslowa 11 було засновано в червні 2000 року для розвитку, виробництва й продажі сільськогосподарських тракторів у Європі.

Починаючи діяльність зі скромним числом 10 працівників в 2000 році, сьогодні компанія приймає на роботу 100 професійних працівників, а також має дилерську мережу що складається з 60 точок продажу в Польщі й 10 в інших європейських країнах.

Головне завдання фірми — виробництво сільськогосподарських тракторів пристосованих до потреб європейського ринку й виконуючих юридичні вимоги, установлені в цих країнах. Тому фірма має відділ дослідження й розвитку продукту, що складається з високо кваліфікованих кадрів інженерської фірми Escorts Ltd колишніх відомих польських виробників сільськогосподарських тракторів.

Знання обох цих груп — випробуваних фахівців, ознайомлених з конструкційними й експлуатаційними вимогами сільськогосподарських тракторів, що працюють у цілком інших кліматичних умовах мають величезний вплив на приготування продуктів у версії пристосованої до вимог клієнта, незалежно від місця їхньої експлуатації.

Трактори продаються як в «холодну» Естонію, так і в «гарячу» Гану, «рівнинну» Бельгію, «пагорбкувату» Ірландію й в «гористі регіони» Італії, Словаччини, Словенії.

FTES планує дистрибуцію тракторів у більш ніж 20 країн Європи, створюючи в них дилерську мережу з відповідною сервісною базою.