Бренди

Etesia

Etesia в даний час є одним зі світових лідерів у виробництві газонних косарок для професійного використання.

Компанія спеціалізується на виробництві газонних косарок і мінітракторів із збиранням трави для професійного використання у важких умовах експлуатації більше 40 років і є дочірнім підприємством всесвітньо відомої німецької промислової групи Outils Wolf, утворена в 1989 році в м. Віссембур, Франція (Ельзас, департамент Нижній Рейн) . Назва «etesia» походить від пасатних вітрів, що дмуть на Середземному морі в середині літа.

Outils Wolf — материнська компанія, була заснована в 1955 р. і з тих пір є законодавцем моди в розробці газонних косарок і ручного інструменту для догляду за зеленими насадженнями. Наприклад, перша роторна косарка в Європі, названа Montodix, була розроблена в 1958 році в конструкторському бюро цього підприємства.

Накопичений досвід і постійні інноваційні рішення зажадали створення спеціалізованого підприємства, що займається розробкою і виробництвом газонних косарок для професійного використання. Рішенням цього завдання стала Etesia.

У 1992 р. Etesia розробила і представила на ринку першу в світі самохідну газонну косарку з прямим викидом скошеної трави в вбудований травозбірник — Hydro 100.

Інноваційні рішення є запорукою успіху Etesia протягом більше 20 років. За цей час розроблено та впроваджено у виробництво близько 50 моделей. Особлива увага приділяється розробці і виробництву Bio-газонокосарок, що працюють на газі і альтернативному паливі.

В даний час на заводі працює 130 чоловік, річний оборот становить понад 40.000.000 євро. Сьогодні, Etesia може похвалитися однією з кращих і розвинених дилерських мереж з постачання професійного обладнання для фахівців в області догляду та обслуговування за зеленими насадженнями в Європі.

Компанія стала ключовим постачальником для місцевих органів влади та ландшафтних компаній по всій Європі, в той же час набуває міжнародне визнання в більш ніж 40 країнах, розташованих на п'яти континентах.

Etesia пропонує широкий асортимент професійних газонних мінітракторів, ручних косарок, електрокосарок, що дозволяє якісно виконувати покіс на будь-яких видах газонів і в будь-яких умовах.

Офіційний сайт компанії: etesia.fr