Бренди

ЕМЗ

ТОВ «Єлизаветівський механічний завод» (ТОВ «ЄМЗ») спеціалізується на виготовленні та ремонті котельного обладнання теплових електростанцій. З сільгосптехніки виробляє борони та глибокорозпушувачі.

Свою діяльність завод починав як ремонтна організація ТОВ СМК «Континенталь», в основу якої увійшов персонал ТОВ СПСП «Теплофікатор» м. Дніпропетровськ, який мав досвід ремонту та монтажу енергетичного обладнання з 1986 р.

Види виконуваних робіт: заміна, реконструкція та ремонт екранних поверхонь нагріву, пароперегрівачів, водяних економайзерів, підігрівачів повітря, барабанів, паропроводів, систем пилоприготування, РВП, електрофільтрів і т.д.

Продукція, що виготовляється: поверхні нагрівання енергетичних, парових та водогрійних котлів; пароперегрівачі: настінні, стельові, ширмові; підігрівачі повітря: трубчасті холодильники, трубні пучки, теплообмінники, конденсатори; водяні економайзери: поживні, теплофікаційні, киплячі і не киплячі; колектора всіх типорозмірів; нестандартне обладнання за кресленнями замовника.

Технологічні можливості: плазмове і газокисневе різання металу, гнуття труб, згинання профілю, свердління, вальцювання листового прокату, рубка листа, різка на стрічкопильному верстаті, пресування, зварювання (аргонодугована, напівавтоматична, ручна дугова), термічна обробка, токарна обробка, фрезерні роботи.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Борона БЗШ-7 2017 р.

Дніпропетровська область

Договірна ціна

Розпушувач НГР-1,4 2017 р.

Дніпропетровська область