Бренди

Dunlop

Dunlop Tyres — найстаріший у світі бренд автошин, заснований в 1889 році та названий на честь винахідника пневматичної шини Джона Бойда Данлопа. Бренд належить компанії Goodyear Tire and Rubber Company і представлений на ринках Європи, Північної Америки та Австралії.

На інших ринках під маркою Dunlop випускаються покришки інших виробників, наприклад у Індії це Ruia Group, в Азії — Sumitomo Rubber Industries.

Компанія була заснована в 1889 році в Дубліні під назвою Dunlop Pneumatic Tyre Co. Ltd. Спочатку виробництво шин виконувалось сторонніми компаніями, а з 1902 року з'явився власний завод з виробництва шин Dunlop Rubber Co. Ltd (Бірмінгем). З 1950 по 1977 року компанія була офіційним постачальником шин для Формули-1. У 1985 Dunlop Tyres була придбана компанією BTR plc.

У 1999 Sumitomo та Goodyear почали заснували підприємство, в якому Sumitomo продовжила виробництво шин з торговою маркою Dunlop в Японії, а Goodyear Tire and Rubber Company купила 75% європейського та північноамериканського бізнесу з виробництва шин.

Dunlop бере активну участь у просуванні бренду через підтримку різноманітних спортивних змагань. Зокрема, Dunlop Tyres є офіційним і єдиним постачальником шин для чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів серії MotoGP у класах Moto2 та Moto3.

Dunlop Tyres як єдиний постачальник шин для чемпіонату світу Moto2 та Moto3 виготовляє для цього протягом сезону приблизно 30 тис. покришок (по 15 тисяч на кожен клас). Згідно правил, на одного гонщика на один етап надається 17 покришок: 8 передніх та 9 задніх. Всього на одне Гран-Прі постачається 2 тис. шин.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Шини для трактора 405/70R20

Німеччина

Договірна ціна

Шини для трактора 20-24

Данія