Бренди

Dondi

Dondi S.p.a. — італійська компанія, що володіє широким досвідом в секторі сільськогосподарських машин, виробляючи обладнання з далекого 1850 року.

Компанія є лідером з виробництва роторних канавокопачів для прокладки дренажних і зрошувальних канав для таких особливих культур як ананас, банани, ківі, рис, цукрова тростина, а також для звичайного культивування кукурудзи, зерна, соняхів, сої тощо, володіє більш ніж 80% світового ринку і експортує свою продукцію в більш ніж 70 країн світу.

Крім того, компанія Dondi має великий досвід в секторі виробництва обладнання для пасивного обробітку ґрунту, створюючи навісні та причіпні глибокорозпушувачі, комбіновані культиватори для мінімального обробітку, затребувані на сьогоднішній день на всіх світових ринках, так як значно скорочують вартість і час обробітку, а також багато інші моделі культиваторів для різних видів культур; гамма продуктів охоплює весь діапазон потужностей від 50 до 700 к.с..

Dondi виробляє технологічно просунуті машини для обслуговування доріг, прокладки бічних каналів і покосу трави вздовж доріг.

Універсальність компанії Dondi дозволяє здійснювати поставку в найкоротші проміжки часу з дати замовлення, а також надавати хороше обслуговування щодо забезпечення запчастин, при якому доставка гарантована протягом 3/4 днів в будь-яку точку світу, завдяки співпраці з кращими експрес-перевізниками.

Політика компанії Dondi — запропонувати кращу якість за правильну ціну, а слоган, який використовується компанією як візитна картка, «якість не розпродається» і «сила бути номером 1», свідчать про прагнення компанії гарантувати максимальну комерційну коректність і підтримку своїх клієнтів, в будь-якій ситуації на ринку.

Офіційний сайт компанії: dondinet.it