Бренди

Дніпрополімермаш

З часів свого заснування в 1967 році завод важкого машинобудування  пройшов складний шлях організаційних і структурних перетворень, в ході яких і сформувалася його сучасна технічна і виробнича база. Завод є одним з найбільших в Україні та СНД виробником прес-форм для вулканізації пневматичних і масивних шин, камер, ободних стрічок і діафрагм. Дана продукція застосовується на всіх шинних заводах країн СНД, що складає близько 90% від їх потреб. В даний час діапазон розмірів шин, для яких виготовляються прес-форми, досить значний: від покришки розміром 9L12 фермерського міні-культиватора, до покришки розміром 40.00-57 кар'єрного самоскида вантажопідйомністю 180 т.

На сьогоднішній день ПАТ «Дніпрополімермаш» вкладає величезні кошти в модернізацію обладнання, поліпшується технічне оснащення цехів, технологій виробництва, ведеться реконструкція адміністративних будівель і цехів.

Завод виробляє обладнання для металургійної, гірничодобувної та переробної промисловості. Освоєно виробництво і випуск запасних частин, вузлів, деталей та агрегатів для нафтогазовидобувної, гірничодобувної, гірничо-збагачувальної, металургійної та інших галузей промисловості, а також для енергетики і сільського господарства, обробляються литі деталі станин вагою до 50 тонн. Слід зазначити, виробництво запасних частин до обладнання для цементних заводов.

Підприємство освоює виробництво сільськогосподарської техніки, зварних металоконструкцій. Планується створення комплексної лінії з підготовки поверхні (дробеструйна обробка), розкрию, правці, збирання і зварювання металоконструкцій, подальшому очищенні, забарвленні і сушці.

Більш ніж 40-річний технологічний досвід виробництва прес-форм діаметром до 4500 мм характеризує можливості підприємства з обробки великогабаритних деталей складної форми і високої точності.

Підприємство має у своєму розпорядженні понад 70 тис.м2 виробничих площ, оснащених усіма видами металообробного обладнання з технологічних переділів, в тому числі унікальними верстатами з числовим програмним управлінням для обробки малюнка протектора в цільних металевих заготовках. Фахівцями підприємства розробляються найскладніші керуючі програми, в тому числі для одночасної 5-ти осьової обробки.