Бренди

ДМТЗ

Дніпропетровський механо-тракторний завод (ДМТЗ) — український завод, що спеціалізується на виготовленні сільгосптехінки.

В мототракторах заводу ДМТЗ інженери-конструктори поєднали в рівних пропорціях якість і продуктивність, красу і комфорт. Все, за що беруться спеціалісти заводу, будь-то двигуни чи органи управління — це є поєднанням надійності і ергономічності.

Мета ДМТЗ полягає у створені нових цінностей для кожного фермера окремо, підкреслюючи його унікальність, а також у створенні нової культури обробітку земляної ділянки, яка піднімає на вищий рівень сам мототрактор і господаря, який керує ним.

Починаючи з 2011 року ДМТЗ повністю перейшов на агрегатно-вузлову збірку тракторів з частковою заміною ряду комплектуючих на деталі українського виробництва. При цьому можливість самостійно підбирати виробників окремих вузлів і агрегатів, виходячи з відповідності якості цієї продукції реальних умов експлуатації, дозволила оптимізувати співвідношення «ціна/якість» вже на стадії придбання комплектуючих.

Ще однією важливою відмінністю тракторів ДМТЗ є індивідуальний процес складання кожної машини. При цьому без особливих додаткових витрат виходить не тільки уникнути всіх огріхів і недоліків конвеєрного складання, а й ще раз проконтролювати якість практично кожного болтика, який потрапляє на збірку.

Результатом таких нововведень у виробничу практику стало повне відсутність виробничого браку і висока надійність техніки — жодної рекламації від покупців протягом гарантійного періоду.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
53 970 грн

Мінітрактор 160

Стан: Новий

Потужність номінальна: 16 к.с.


Київська область

55 900 грн

Мінітрактор 180 МАСТЕР

Стан: Новий

Потужність номінальна: 18 к.с.


Київська область

48 100 грн

Мінітрактор 160 МАСТЕР

Стан: Новий

Потужність номінальна: 16 к.с.


Київська область

53 607 грн

Мінітрактор 160

Потужність номінальна: 16 к.с.


Тернопільська область