Бренди

DeLaval

DeLaval — шведська компанія, яку в 1883 році заснували Густаф де Лаваль і Оскар Ламм, раніше відома як Alfa Laval Agri.

Компанія є провідним виробником обладнання для автоматизації процесів доїння, кормораздачи та інших технологічних процесів молочних ферм. Є частиною групи Tetra Laval Group, в яку також входять Tetra Pak і Sidel.

Густаф де Лаваль вніс важливий внесок в розвиток молочної промисловості. Він створив перший відцентровий молочний сепаратор і почав виробництво доїльних апаратів, перший з яких він запатентував в 1894 році. Разом з Оскаром Елої, Густаф де Лаваль в 1883 році заснував компанію AB Separator. Уже після його смерті заснована ним компанія в 1918 році вивела на ринок перший доїльний апарат для комерційного використання.

У 1963 році AB Separator була переіменова в Альфа Лаваль.

У 1991 році Alfa Laval Agri була виділена як окрема компанія з виробництва доїльного та сільськогосподарського обладнання після придбання групою Tetra Pak компанії Альфа Лаваль.

Система добровільного доїння (VMS) компанії ДеЛаваль
У 1998 році компанія випустила першу систему добровільного доїння — VMS (voluntary milking sysytem), яка змінила традиційний підхід до доїння, значно зменшивши витрати ручної праці.

У 2000 році Alfa Laval Agri в честь засновника компанії була перейменована в DeLaval і після продажу групою Тетра Пак активів Альфа Лаваль залишилася в складі групи Tetra Laval Group поряд з Tetra Pak і Sidel.