Бренди

David Brown

David Brown — англійська компанія, що переважно займається виробництвом передач і коробок передач. Також David Brown була одним з найбільших британських виробників тракторів у післявоєнний час.

Компанія заснована у 1860 році, з 1873 року почала концентруватися на системах передач, а з 1898 року спеціалізується на машинних механізмах. Фірма переїхала в 1902 році до Хаддерсфілду, де знаходиться і сьогодні. Основний завод з виробництва передач знаходиться у Локвуді. Він названий на честь засновника компанії Девіда Брауна, хоча більш тісно пов'язаний з його онуком, сером Девідом Брауном (1904-1993).

Перше підприємство з виробництва тракторів було спільним проектом з Гаррі Фергюсоном у 1936 році, який побудував трактор Ferguson-Brown. Компанія David Brown стала одним з найбільших британських виробників тракторів у післявоєнний період, з великим заводом в Мелтхем, Західний Йоркшир, Англія.

У 2016 році David Brown була об'єднана з Santasalo, щоб сформувати David Brown Santasalo. Спільна компанія знаходиться в руках Clyde Blowers Capital.

Офіційний сайт компанії: dbsantasalo.com

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
3 900

Колісний трактор 995 1972 р.

Житомирська область