Бренди

Crown

Crown — американський виробник навантажувачів і устаткування для вантажопереробки світового класу. Компанія Crown вийшла на ринок вантажопереробки в 1960 році. Розробляє і виробляє до 85% деталей для своїх навантажувачів, в тому числі основні компоненти, такі як мотори, приводи і електронні модулі.

З 1945 року компанія Crown пройшла шлях від маленького підприємства в провінції штату Огайо, до одного з п'яти найбільших виробників навантажувачів в світі. Два брата, нині покійні Карл Х. Діккі і Аллен А. Діккі, вирішили створити власну фірму в місті Нью-Бремен (штат Огайо, США). Сьогодні компанію Crown очолює представник четвертого покоління сім'ї Діккі.

У 1960 р в виробництво була запущена лінійка високоякісних навантажувачів для вирішення завдань середньої складності. Незабаром компанія Crown стала швидкозростаючим виробником обладнання для вантажопереробки в своєму сегменті ринку. Сьогодні 19 заводів компанії Crown, розташовані в різних регіонах світу, виробляють широкий асортимент навантажувачів з електричними приводами і двигунами внутрішнього згоряння, а також відповідні деталі.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Вилковий навантажувач SC 4200 2010 р.

Франція