Бренди

Craftsman

Американська компанія Craftsman була заснована в 1927 році. У роки економічної кризи в 1930-х роках компанії Craftsman допомогли розвинутися і залишитися на плаву фермери, які купували для будівництва та домашнього використання інструменти. Тому сокири, напилки, ножівки та інші інструменти, які спочатку виробляла компанія, користувалися попитом.

Свій перший електроінструмент і свою першу газонокосарку компанія Craftsman представила в 1929 і 1934 роках відповідно. Спочатку Craftsman визначила категорії своїх інструментів — «добре, краще, ще краще». Для них же було особливе фірмове маркування, яке з періодом часу змінювалася.

Мабуть, найвідоміша категорія товарів, і, звичайно ж, найкраща — «V» — інструменти. Вони почали створюватися в 1945-46 роках. Однією з новинок того часу — тріскачка, яка мала 22 зуба. У 1948 році з'являються перші зразки моторної продукції. Тоді була представлена ​​бензинова газонокосарка, яка поклала початок запуску цілої серії садового інструменту.

На всю продукцію компанії Craftsman поширюється «довічна гарантія». Це означає, що при покупці в будь-якому магазині товару, не треба пред'являти чеки і докази дати покупки, якщо раптом інструмент зламався. Його полагодять або замінять безкоштовно. Ще на самому початку свого шляху компанія Craftsman скористалася послугами американської міжнародної торгової мережі Sears.

Згодом цю компанію наздогнали скандали (у 2004 році), пов'язані з тим, що вона ставила на вироблені в Китаї інструменти гасло «Зроблено в США», тим самим вводила в оману споживачів. Самі власники інструментів Craftsman турбуються, як би їх улюблена компанія не втратила в якості, адже виробляти і продавати інструменти для китайського ринку з низькими виробничими якостями не рентабельно, тим більше що компанія Craftsman має завод в Тайвані (не Китай, але все ж).

Як би там не було, якість Craftsman залишається незмінно високою, адже європейський і американський ринки висувають високі вимоги до стандартів якості, яким компанія Craftsman успішно відповідає. Самі американці вважають компанію частиною своєї історії, адже інструменти Craftsman передаються з покоління в покоління в спадщину.

На даний момент компанія Craftsman виробляє тримери, бензопили, мотоблоки, культиватори, повітродувки, снігоприбиральні машини, садові трактори, подрібнювачі, автомийки і багатофункціональні садові пилососи. Варто відзначити, що будь-які деталі, з яких виготовляються інструменти компанії Craftsman, проходять жорстку перевірку якості. Їх тестують в таких умовах, які перевищують реальні. Все це спрямовано на те, щоб інструмент заслужено носив ім'я Craftsman.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
22 000 $

Мінітрактор GT5000

Потужність номінальна: 26 к.с.


Київська область