Бренди

Cognitive Technologies

Cognitive Technologies — російська компанія, що займається розробкою і впровадженням програмного забезпечення. Провідний розробник штучного інтелекту для безпілотних транспортних засобів.

Компанія Cognitive Technologies була заснована в кінці 1960-х років. За роки свого існування компанія зарекомендувала себе відкритим і надійним партнером. Cognitive Technologies співпрацює з організаціями різної величини, що функціонують в різних сферах діяльності. На сьогоднішній день загальний трудовий колектив компанії складає понад тисячу осіб, що працюють в 67 регіонах по всій Росії і за кордоном.

Високий професіоналізм співробітників Cognitive Technologies гарантує успішне вирішення поставлених завдань будь-якого рівня складності.

Співробітники Cognitive Technologies безперервно займаються науково-дослідницькою діяльністю і використовують новаторські підходи до вирішення завдань різної складності.

Одним з основних напрямків діяльності компанії є розробка комплексних інформаційних систем, призначених для управління закупівельною діяльністю організації. Подібні системи успішно впроваджені і ефективно використовуються в державних, муніципальних, корпоративних і приватних організаціях.