Бренди

Chevrolet

Chevrolet — американська марка автомобілів, що виробляються корпорацією General Motors. Компанію засновано 3 листопада 1911 року. Вона носить ім'я гонщика Луї Шевроле.

Перший автомобіль марки Chevrolet — SIX, з'явився 1912 року в США. Він мав шестициліндровий двигун об'ємом 4,7 літра, потужністю 30 кінських сил. Максимальна швидкість автомобіля становила 105 км/год.

В Європі марка офіційно була представлена ​​в 2005 році. Під брендом Chevrolet продаються головним чином південнокорейські моделі Daewoo.

Існує кілька версій появи емблеми. Найпопулярнішою і найбільш відомою є красива історія про те, як під час поїздки в Париж один із засновників Шевроле Вільям Дюрант, зупинившись в готелі, побачив цікавий малюнок на шпалерах.

Зображення настільки сподобалося Дюранті, що по приїзді додому він запропонував використовувати його в якості емблеми компанії. Дві інші версії були обговорені членами сім'ї Дюранта.

Так, його дочка написала в спогадах, що її батько часто малював різні варіанти емблеми, одним з яких і був знаменитий краватка-метелик — емблема Шевроле.

Дружина Дюранта, в свою чергу, стверджує, що ідею емблеми її чоловік запозичив з газетної реклами однієї з вугільних компаній того часу.

Офіційний сайт компанії: chevrolet.com