Бренди

Celli

Італійська компанія Celli S.p.A. виробляє машини для обробітку ґрунту. Сьогодні лінійка продуктів включає 10 різних сімейств з 65 моделями.

Компанія Celli Spa розташована в промисловій зоні Форлі (Forlì), завод займає площу в 10 000 квадратних метрів, в цілому компанія займає 20 000 квадратних метрів. Також Celli S.p.A. має комерційну філію в Південній Кореї.

У самій компанії Celli S.p.A. працює 50 співробітників, а разом з філіями та відокремленим підрозділом (випускає коробки передач) 130 осіб. Зараз компанія виробляє близько 6000 одиниць техніки на рік. Загальний обсяг виробництва з 1955 склав більше 200 000 одиниць продукції.

Продажі продукції Celli S.p.A. проходять більш ніж 30 країнах, а її експортний оборот становить близько 60% від загального обороту компанії. Компанія сертифікована за стандартом ISO 9001 з 1998 року.

Компанія Celli S.p.A. була заснована в 1955 році Альфредо Челлі (Alfredo Celli) з метою виробництва машин для обробітку ґрунту. Перші моделі випускалися в одиничних екземплярах, сьогодні ж компанія виробляє професійну техніку.

Celli S.p.A. відіграє помітну роль в італійському та європейському секторах виробників сільськогосподарської техніки, і з роками вона стала абсолютним лідером у багатьох сегментах італійського ринку ґрунтообробної техніки.

Компанія зосереджена тільки на сегменті обробітку ґрунту, щоб досягти в ньому найкращих результатів. Це дозволило запропонувати покупцям повний спектр цих машин. Іншим важливим моментом є присутність на ринку, яке виражене не тільки в продукції, але і в персоналі компанії, післяпродажному обслуговуванні.

Довгострокове партнерство — це те до чого прагне компанія. Протягом останніх трьох років в Celli S.p.A. працює проект по створенню інноваційної техніки для ґрунтової екологічної дезінфекції на основі ексклюзивною запатентованою технологією, яка повинна забезпечити хороші результати при конкурентоспроможних цінах.