Бренди

Celli

Італійська компанія Celli S.p.A. виробляє машини для обробітку ґрунту. Сьогодні лінійка продуктів включає 10 різних сімейств з 65 моделями.

Компанія Celli Spa розташована в промисловій зоні Форлі (Forlì), завод займає площу в 10 000 квадратних метрів, в цілому компанія займає 20 000 квадратних метрів. Також Celli S.p.A. має комерційну філію в Південній Кореї.

У самій компанії Celli S.p.A. працює 50 співробітників, а разом з філіями та відокремленим підрозділом (випускає коробки передач) 130 осіб. Зараз компанія виробляє близько 6000 одиниць техніки на рік. Загальний обсяг виробництва з 1955 склав більше 200 000 одиниць продукції.

Продажі продукції Celli S.p.A. проходять більш ніж 30 країнах, а її експортний оборот становить близько 60% від загального обороту компанії. Компанія сертифікована за стандартом ISO 9001 з 1998 року.

Компанія Celli S.p.A. була заснована в 1955 році Альфредо Челлі (Alfredo Celli) з метою виробництва машин для обробітку ґрунту. Перші моделі випускалися в одиничних екземплярах, сьогодні ж компанія виробляє професійну техніку.

Celli S.p.A. відіграє помітну роль в італійському та європейському секторах виробників сільськогосподарської техніки, і з роками вона стала абсолютним лідером у багатьох сегментах італійського ринку ґрунтообробної техніки.

Компанія зосереджена тільки на сегменті обробітку ґрунту, щоб досягти в ньому найкращих результатів. Це дозволило запропонувати покупцям повний спектр цих машин. Іншим важливим моментом є присутність на ринку, яке виражене не тільки в продукції, але і в персоналі компанії, післяпродажному обслуговуванні.

Довгострокове партнерство — це те до чого прагне компанія. Протягом останніх трьох років в Celli S.p.A. працює проект по створенню інноваційної техніки для ґрунтової екологічної дезінфекції на основі ексклюзивною запатентованою технологією, яка повинна забезпечити хороші результати при конкурентоспроможних цінах.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Мульчувач Pioneer 170/280 2019 р.

Німеччина