Фірма Ceat була виробником кабелів і автомобільних покришок, перебувала в Турині і була другою в Італії з виробництва шин після Pirelli. Вона була заснована в двадцятих роках XX століття Virginio Bruni Tedeschi, дідусем режисера і актриси Valeria Bruni Tedeschi і екс-моделі Carla Bruni, справжньої дружини президента Франції.

Alberto Bruni Tedeschi, син Virginio, керував компанією Ceat з 1938, розвиваючи діяльність підприємства відкривав філії і дочірні компанії. У 1958 Alberto Bruni Tedeschi заснував Ceat Tyres of India Ltd у співпраці з групою Tata.

У 1972 році, сім'я Bruni Tedeschi переїхав до Парижа через побоювання терористичних замахів і викрадень Червоними Бригадами. Тому Alberto продав Ceat, так як вважав за краще присвятити себе діяльності композитора і художнього директора Королівського Театру Турина.

Фабрика автомобільних покришок, яка перебувала на вулиці Leoncavallo в Турині, була закрита в 1979 році; частина території була придбана муніципалітетом Турина і бренд Ceat став власністю Pirelli.

У 1982 Група RPG власності індійського мільярдера Rama Prasad Goenka придбала Ceat Tyres of India Ltd і в 1990 році змінила назву на Ceat Ltd.

Сьогодні Ceat — індійський лідер у виробництві автомобільних покришок. Виробництва знаходяться в Mumbai і Nasik з річним обсягом продажів 434 мільйонів $.

В даний час Pirelli володіє правами на торгову марку Ceat і на своєму заводі в Туреччині випускає покришки під маркою Ceat, які відповідають всім стандартам якості компанії Pirelli.

Офіційний сайт компанії: ceat.com