Бренди

Case Construction

Історія компанії Case Construction Equipment налічує понад 170 років. Відштовхуючись від інновацій середини 1800-х років, здійснених в області парових машин засновником компанії Дж.І. Кейсом, компанія Case займалася розробкою дорожньо-будівельного обладнання, яке в XX столітті в усьому світі допомагало будувати дороги та автостради. На початку 1900-х років компанія Case затвердила себе в якості виробника повного спектра будівельного обладнання.

У 1957 р компанія Case випустила перший в світі екскаватор-навантажувач, виробництво і гарантійні зобов'язання по якому забезпечувалися однією компанією. Протягом десятиліть компанія Case продовжувала зміцнювати свою першість в галузі, і зайняла лідируючі позиції в розвитку найпередовіших технічних рішень і розробок новітньої продукції.

В даний час Case виробляє більше дюжини модельних рядів обладнання від самих маленьких міні-екскаваторів і компактних навантажувачів до величезних колісних навантажувачів і масивних екскаваторів. Завдяки підтримці своїх виробничих і комерційних потужностей в більш ніж в 150 країнах світу компанія Case об'єднує всі найкращі технічні рішення та інновації з метою задоволення потреб своїх замовників по всьому світу.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Колісний трактор MX 100

Україна