Бренди

Carraro

Carraro — це бренд, який належить Carraro Group та присвячений тракторам з 1960-х років. Сьогодні ця марка являє собою стратегічний аспект усього бізнесу Carraro, який також включає в себе системи передачі (осі та передачі) для сільськогосподарської та будівельної техніки.

Тільки ті, хто проектують, розробляють та виробляють повноцінний автомобіль, можуть реально розуміти різні потреби, а отже, розробляти найкраще дизайнерське рішення, навіть у системах передачі.

Carraro постійно прагне відповідати високим вимогам клієнтів, допомагаючи їм досягти більшого прибутку та операційної ефективності, не жертвуючи комфортом.

Завод Rovigo — це місце, де розробляється та виробляється весь спектр тракторів Carraro, паралельно з спеціальними тракторами для провідних світових виробників сільськогосподарської техніки.

Сьогодні модель Carraro орієнтована на шість основних моделей (сад, широкий сад, низькорослий сад, виноградник, великий виноградник, широкий низькогірний виноградник), доступний з двигунами від 80 до 110 кінських сил.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Колісний трактор SRX 8400

Німеччина

Договірна ціна

Колісний трактор TRH 9400 2008 р.

Франція

39 000

Колісний трактор V 80 2018 р.

Київська область

41 000

Колісний трактор VL 90 2018 р.

Київська область