Бренди

Carraro

Carraro — це бренд, який належить Carraro Group та присвячений тракторам з 1960-х років. Сьогодні ця марка являє собою стратегічний аспект усього бізнесу Carraro, який також включає в себе системи передачі (осі та передачі) для сільськогосподарської та будівельної техніки.

Тільки ті, хто проектують, розробляють та виробляють повноцінний автомобіль, можуть реально розуміти різні потреби, а отже, розробляти найкраще дизайнерське рішення, навіть у системах передачі.

Carraro постійно прагне відповідати високим вимогам клієнтів, допомагаючи їм досягти більшого прибутку та операційної ефективності, не жертвуючи комфортом.

Завод Rovigo — це місце, де розробляється та виробляється весь спектр тракторів Carraro, паралельно з спеціальними тракторами для провідних світових виробників сільськогосподарської техніки.

Сьогодні модель Carraro орієнтована на шість основних моделей (сад, широкий сад, низькорослий сад, виноградник, великий виноградник, широкий низькогірний виноградник), доступний з двигунами від 80 до 110 кінських сил.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Колісний трактор SRX 8400

Німеччина

Договірна ціна

Колісний трактор SRX 8400

Німеччина

Договірна ціна

Колісний трактор TRH 9400 2008 р.

Франція

39 000

Колісний трактор V 80 2018 р.

Київська область

41 000

Колісний трактор VL 90 2018 р.

Київська область