Бренди

Carlisle

Історія The Carlstar Group починається в 1917 році, коли Чарльз С. Мумі відкриває компанію Carlisle Tire and Rubber Company в місті Карлайл, штат Пенсільванія, щоб виробляти і продавати автомобільні камери компанії Montgomery Ward and Company. Охоплюючи лише 30 співробітників, Carlisle починає випуск автомобільних камер. Компанія зростає і процвітає до краху фондової біржі в 1929 і початку Великої Депресії.

Carlisle Tire and Rubber, як і більшість інших компаній того часу, пробивається через Депресію і стає предметом ряду корпоративних реорганізацій. Кінець Депресії і початок Другої Світової Війни вносять зміни у всю гумову промисловість. Через війни блоковано 95% поставок натурального каучуку зі Східної Індії, змушуючи компанії переходити на синтетичну гуму.

Carlisle Tire and Rubber купується by Pharis Tire and Rubber Company в 1943 р Рішенням ради директорів The Pharis компанія ліквідується в 1949 р, і всі активи розподіляються серед акціонерів The Pharis. Компанія офіційно перейменовується в Carlisle Corporation.

Поставивши собі за мету по збільшенню обсягу продукції, в 1990-их Carlisle купує кілька заводів з виробництва колісних дисків в Айкен, штат Південна Кароліна, Едвардсвіль, штат Канзас, Онтаріо, штат Каліфорнія, і Гранд-Прері, штат Техас. Компанія перейменовується в Carlisle Tire & Wheel Company.

У 1994 році, Carlisle розширює виробництво в Азіатсько-Тихоокеанський регіон, купкуючи завод з виробництва шин в Буджі, Китай. У вересні 1997 року компанія виходить на канадський ринок — в Ватерлоо, Онтаріо (Канада), Вінніпег, Манітоба, Канада; і Саскатуні, провінції Саскачеван. Для збільшення обсягів поставок садово-городнього і сільськогосподарського устаткування, Carlisle купує завод в Клінтоні, штат Теннессі і додаткову дистрибуцію в Слінгері, штат Вісконсін в 2000 році.

У 2001 році Carlisle виходить на ринок промислових ременів, купуючи заводи Dayco в Спрінгфілді, штат Міссурі, форт Скотт, штат Канзас і Майамісберг, штат Огайо.

У 2007 році другий шинний завод в Азії починає свою діяльність в Мейчжоу, Китай.

У 2009 році відкривається офіс Carlisle Tire & Wheel в Нідерландах, для роботи з дистриб'юторами і замовниками з Європи, Близького Сходу і Африки.

У 2010 році центр дистрибуції площею 670000 квадратних футів відкривається в Макдонаф, штат Джорджія з подальшим відкриттям виробництва площею 568000 квадратних футів в місті Джексон, штат Теннессі.

У 2010 році вся операційна діяльність компанії, пов'язана з шинами, колесами і ременями зливається воєдино, утворюючи Carlisle Transportation Products, Inc., підрозділ компанії Carlisle Companies, Inc.

У грудні 2013 року компанія American Industrial Partners набуває підрозділ Transportation Products division. Працюючи пліч-о-пліч з унікальною управлінською командою і талановитими співробітниками, American Industrial Partners працює над впровадженням програми вдосконалення операційної діяльності, яка призведе до ще більш ефективному забезпеченню потреб клієнтів.

Штаб квартира The Carlstar Group, LLC розташована у Франкліні, компанія має 4000 співробітників, 7 виробничих майданчиків і 10 центрів дистрибуції, розташованих в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Європі та Китаї.

The Carlstar Group є світовим постачальником промислових ременів, спеціалізованих шин і колісних дисків для сільськогосподарського, промислового, садово-городнього ринку і ринку техніки для активного відпочинку. Як і на самому початку, The Carlstar Group і раніше робить упор на якість, виконання, довговічність, цінність і постійне вдосконалення.