Бренди

Cadman

Канадська компанія Cadman Power Equipment Ltd. — провідний світовий виробник якісної сільськогосподарської техніки. Компанія займається виробництвом і проектуванням обладнання для шлангових систем гноєвидалення, іригації і транспортування рідини на великі відстані.

Фахівці Cadman Power Equipment Ltd. тісно взаємодіють з державними організаціями, вищими навчальними закладами та великими фермами — при проектуванні і випробуваннях ефективних систем, що дозволяють виконувати різні завдання в сфері сільського господарства.

Кожна модель виробляється з використанням високоточного обладнання та лазерного різання, що дозволяє досягати високої якості. Професіоналізм майстрів і точність виготовлення служать гарантом надійності і довговічності устаткування. При фарбуванні використовуються якісні матеріали та надійні методики, що дає можливість створювати міцне покриття, яке сміливо може конкурувати навіть з оцинкованими.

Відмінною особливістю сільгосптехніки Cadman Power Equipment Ltd. є можливість швидкої збірки — всього за 45 хвилин. І це її істотна перевага перед машинами інших брендів, збірка яких забирає безліч годин.

Для задоволення широких потреб клієнтів компанія проектує і виробляє системи за індивідуальними кресленнями, впроваджуючи нові інноваційні технології. Основний пріоритет Cadman Power Equipment Ltd. — виробництво якісної продукції за демократичними цінами, а також надання своєчасного технічного обслуговування на високому професійному рівні.

Офіційний сайт компанії: cadmanpower.com