Бренди

Boeing

The Boeing Company — американська корпорація. Один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки. Штаб-квартира знаходиться в Чикаго (штат Іллінойс, США).

Місце дислокації основних виробничих потужностей і одночасно з цим місце народження корпорації — Сіетл (штат Вашингтон).

Boeing протягом багатьох десятиліть є найбільшою авіакосмічної фірмою в США, найбільшим експортером країни, найбільшим роботодавцем Сіетлського промислового району і Північного Заходу США в цілому по числу працевлаштованих (сукупна зарплата працівників Boeing складає 1/4 від фонду оплати праці всієї промислової робочої сили штату), входить в дванадцять найбільших промислових корпорацій країни і «велику трійку» виробників озброєння і військової техніки (разом з Lockheed Martin і Raytheon) провідних підрядників ВПК США по щорічному об'єк yoму замовлень.

Близько половини доходів від продажів продукції і послуг, що надаються становить федеральний клієнтський сектор обслуговування військових замовлень (без урахування іноземних замовників американського озброєння і військової техніки). Діяльність компанії в сегменті ВПК варіюється від випуску озброєння і військової техніки, до ядерних випробувань включно.

До складу корпорації входять два основних виробничих підрозділи: Boeing Commercial Airplanes (цивільна продукція) і Boeing Integrated Defense Systems (продукція військового призначення та космічна техніка).

Крім того, до складу корпорації входять Boeing Capital Corporation (питання фінансування проектів), Shared Services Group (інфраструктурна підтримка) і Boeing Engineering, Operations & Technology (розробка, придбання і впровадження інноваційних технологій і процесів).

Крім зазначених вище, виробничі потужності компанії розосереджені по країні: у штаті Каліфорнія, а також в містах Еверетт (штат Вашингтон, 47 ° 55'30 "пн. Ш. 122 ° 16'21" з. Д.HGЯO) і Сент-Луїс (штат Міссурі) і інших регіонах.

Офіційний сайт компанії: boeing.com