Бренди

Blaney Motor

Ірландський виробник сільгосптехніки Blaney Group, який розташувався в місті Балліміна графства Антрім, оголосив про розширення своєї компанії і про створення нового підрозділу компанії, яке носитиме ім'я Blaney Motor.

Інженери компанії вже закінчили роботу над лінійкою нових багатофункціональних малогабаритних ТЗ, проектування яких націлена на досягнення найкращої мобільності і маневреності.

Так як Blaney Group — перша компанія в Європі, яка почала виробляти квадроцикли, вона встигла придбати величезний досвід у виробництві та ретельному проектуванні транспорту підвищеної прохідності. Саме ця компанія стала творцем багатьох мотовсюдихідних машин, таких як Quad-X, а також запчастин до сільгосптехніки, які дозволили в багато разів збільшити потенціал даних транспортних засобів.

Поточні плани розвитку компанії спрямовані на ті підрозділи, які спеціалізуються безпосередньо на виробництві і розробці нового багатофункціонального малогабаритного транспорту для будівельних потреб, а також сільськогосподарської галузі. Презентація нової продуктової лінійки на виставці Balmoral Show 2016 — це не що інше, як початок значного розширення штату даної компанії, а також модельного ряду сільгосптехніки на протязі найближчих декількох років.

Варто відзначити, що спочатку компанія планувала налагодити виробництво мотоусюдиходів тільки протягом наступних півтора років. Але на рішення керівництва переглянути свої плани вплинуло масове закриття багатьох інших підприємств і заводів в Баллімене, а також зростаюче безробіття в цих краях. Таким чином, компанія прийняла рішення подати модельні лінійки своєї унікальної продукції набагато раніше наміченого раніше терміну.

Нові розробки компанії — це цілком логічне і природне продовження її розвитку, адже її конструктори і проектувальники мають багаторічний досвід у проектуванні сільськогосподарської техніки.

За словами директора з експорту даної компанії, Джилліан Боннар, багаторічні дослідження показали, що британський, та й в цілому міжнародний ринок сильно страждає від дефіциту малогабаритних транспортних засобів. Саме з цієї причини було ухвалено створити Blaney Motor Company і представити нову продукцію на Balmoral Show.

Конструктивні особливості нових моделей здатні забезпечити максимум маневреності та мобільності. Завдяки невеликим габаритам сільгосптехніки, споживач зможе використовувати їх в самих важкопрохідних місцях, а завдяки невеликій вазі — транспортувати їх за допомогою 3,5 т вантажівок.

Засновник Blaney Group, Шон Блені, зізнався журналістам, що з величезним нетерпінням чекає зустрічі з новими клієнтами, співробітниками, а також партнерами. Головне завдання компанії за його словами є створення такого підходу до розробки техніки, який неодмінно стане синонімом якості, і, звичайно ж, буде приносити прибути інвесторам, співробітникам, дилерам, економіці, але найголовніше — клієнтам компанії.