Balkrishna Industries Limited (BKT), головний офіс якої знаходиться в м. Мумбаї (Індія), є провідним виробником на ринку шин Off-Highway.Заснована в 1987, BKT успішно сконцентрувалася на таких спеціалізованих секторах як сільськогосподарські, будівельні та промислові транспортні засоби, а також застосування в таких секторах як: земле-транспортні машини, переміщення вантажів у портах, гірська промисловість, всюдихідні транспортні засоби та садівництво.


На сьогоднішній день BKT є одним з основних гравців на світовому ринку шин Off-Highway, займаючи частку ринку, що дорівнює 6% з оборотом 712 мільйонів доларів, що свідчить про збільшення на 30% за останні п'ять років.


В даний момент є три компанії в Європі і Північній Америці, які допомагають головній компанії в таких видах діяльності як продаж і маркетинг: BKTEurope S.r.l. в м. Сереньо, Італія, BKT Tires USA Inc. в м. Акрон, Огайо, і BKT Tires Canada Inc. в м. Торонто. Продукція продається в 130 країнах світу через мережу національних дистриб'юторів.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр