Бренди

Bertolini

Компанія Bertolini S.p.A. була заснована в 1918 році. На сьогоднішній день, це провідний виробник з Італії, який спеціалізується на техніці з бензиновими або дизельними двигунами, потужністю від 2 до 19 кінських сил.

Починаючи з 2008 року, ця компанія є складовою частиною корпорації Emak S.p.A. Широкий асортимент продукції Bertolini це найрізноманітніша техніка, така як мотокоси, культиватори, трактори з ручним керуванням, потужні фермерські трактора і багато іншого.

Серед продукції компанії знайдеться інструмент і для садівника любителя і для фермерів і фахівців, що працюють з дуже великими площами. Вся продукція компанії пройшла необхідну сертифікацію і виконана у відповідності до сучасних вимог.

Початком діяльності компанії Bertolini став 1918 рік, засновником компанії є Уго Бертоліні. Цей період є лише початком розвитку сільськогосподарської техніки, коли проводилися перші експерименти, що мають на меті полегшити монотонну і трудомістку роботу. Bertolini пощастило увійти в історію розвитку механіки, разом з такими іменитими компаніями як Lombardini, Landini і Ruggerini.

Першою продукцією компанії Bertolini були поршневі обприскують насоси, застосовувані для захисту сільськогосподарських рослин. З розвитком популярності всередині країни і на міжнародному ринку зростає і асортимент продукції.

Те чого досягла компанія на сьогоднішній день, є результатом плідної роботи кваліфікованих і досвідчених співробітників, невгамовного ентузіазму керівництва, використання тільки якісної сировини для виробництва, впровадження новітніх технологій в процеси виготовлення техніки, автоматизація процесів і ультрасучасні складальні лінії.

Серед нагород, яких була удостоєна продукція компанії Бертоліні слід зазначити золоту медаль «Polagra premiery 2010» в 2010 році за інноваційний підхід до продукції Polypumps, а також нагороду «Best in Show» отриману в 2007 році на сільськогосподарській виставці в Швеції.

Офіційний сайт компанії: mybertolini.it

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
61 889 грн

Мотоблок BT 403

Потужність номінальна: 6,5 к.с.


Київська область