Бренди

Bellota

Іспанська компанія Bellota Agrisolutions є основним виробником запасних частин до сільськогосподарської техніки міжнародного рівня і є компанією, на яку орієнтуються основні виробники сільськогосподарської техніки та дистриб'ютори сільськогосподарського обладнання.

Bellota Agrisolutions пропонує найширший асортимент ґрунтообробних деталей на ринку, вироблених на шести фабриках, які розташовуються в Іспанії, в США, Бразилії, Індії та Канаді, і спеціалізуються на запасних частинах, таких як диски для дискаторів, культиваторні лапи і ін.

Широкий асортимент запчастин представлений дисками для дискових борін, лемехами і відвалами відповідних для плугів основних виробників таких як Kverneland, Kuhn та Overum, плоскими і хвилястими дисками, стійками для глибокорозпушувача і різними видами стійок для культиватора.

Bellota Agrisolutions з 2005 року в своєму розпорядженні комерційним офісом в Україні та Москві, за допомогою яких російський і український ринок постачається дисками для дискаторів і культиваторними лапами, що відповідають вимогам споживачів цих ринків.

Продукція Bellota Agrisolutions визнана у всьому світі завдяки спеціальній сталі Borodur, яку використовується у виробництві, а також завдяки відмінному балансу між твердістю і міцністю за допомогою якого досягається максимальний термін служби запасних частин без поломок. Твердість є запорукою довговічності. Зі збільшенням твердості диска його міцність не повинна зменшуватися. Тому високою якістю є та якість, яке гарантує відмінний баланс для того, щоб зробити товар з максимальним терміном служби без поломок.