Бренди

Beinlich

Компанія Beinlich Agrarpumpen u. maschinen GmbH — це сімейне підприємство вже в третьому поколінні, що веде свою історію з 1950 року.

Ось уже понад 65 років бренд німецького заводу зрошувальних машин Beinlich — це синонім сучасних, надійних і довговічних дощувальних машин шланг-барабанного типу з зрошувальними гарматами, консольними зрошувальними системами, швидко збірними трубопроводами та насосним обладнанням для сільського господарства.

Філософію, яка визначає роботу компанії Beinlich, можна описати просто: «Ми хотіли б, щоб наші клієнти були задоволені!» Тому співробітники компанії Beinlich перевіряють вироблену ними продукцію знову і знову і пристосовують її до всіх вимог, що змінюються сучасної науки і практики в області поливу сільськогосподарських полів.

При цьому якість і довговічність грають таку ж велику роль як функціональність і інновації в області зрошення. Команда співробітників компанії Beinlich складається з досвідчених фахівців і виробляє всі дощувальні машини і оснащення до них дуже ретельно, на сучасному обладнанні і постійно контролює якість виробленої продукції від лазерного зварювання шва і до останнього затягнутого гвинта!

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
420 000 грн

Система зрошування Primus 2000 2017 р.

Робоча ширина: 300 м


Київська область

13 000

Система зрошування Primus 450/110

Стан: Б/в

Робоча ширина: 52 м


Запорізька область

Договірна ціна

Система зрошування Primus 2800 II 2018 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 52 м


Волинська область