Бренди

Bednar

Bednar FMT — чеський виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на агрегатах для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив і мульчування.

Завдяки тісному взаємозв'язку компанії з сільськогосподарською практикою, Bednar FMT відноситься до одних з найбільш інноваційних виробників сільгосптехніки, яка розроблена і проведена з високою доданою вартістю для кінцевого споживача. Компанія заснована в 1997 році Ладіславом Беднаром.

В даний час в компанії працює 250 чоловік і вона експортує свій товар в 25 країн Європи, Азії, Австралії, Північної Америки та Африки.

Історія компанії:

1997
Створення компанії Strom Export s.r.o. для експорту чеських сільськогосподарських агрегатів за кордон.

2000
Починається виробництво під маркою Strom. Випускається перша класична дискова борона Dowlands зеленого кольору.

2003
Зміна іміджу. Зелений колір агрегатів замінений на жовтий. Випущений перший широкозхватний передпосівний компактор Swifter ST 17000, який був сконструйований спільно з господарство ЗАТ Ростеніце (Чехія). Регулярна участь в міжнародних виставках. Перша участь на виставці Агрітехніка 2003.

2005
Інвестування в власне виробництво в Рихнове над Кнежноу. Виробництво першого мульчувача рослинних залишків Mulcher MC. Значне розширення бренду Strom в Європі.

2010
Розвиток нових моделей широкозахватних дискових лущильників. Презентація нових чизельних плугів Terraland TN. Початок реконструкції адміністратівної частини будівлі на заводі в Рихнове над Кнежноу.

2012
Початок розширення заводу  будівництво цеху порошквого фарбування, нові складальні цехи і складські приміщення. Презентація нового напівнавісного чизельного плуга Terraland TO, нової моделі компактора Swifter SM, дискового лущильника Atlas AO і AM. Єдиним власником компанії стає Ладіслав Беднар.

2013
З 1 січня 2013 зміна назви компанії на Bednar FMT s.r.o. Успішна презентація нових моделей з інтегрованою транспортною віссю дисковий лущильник SwifterDisc і культиватор Fenix FO. Запуск цеху порошкового фарбування і складальної лінії в Рихнове над Кнежноу.

2014
Модернізація складального цеху в Рихнове над Кнежноу. Розширення загальної складської площі на 4 000 м2 в новому комплексі Длоугі Вага. Представлення нового посівного комплеку Omega, бункера Ferti-Box, дискового лущильника Atlas HO і комбінованого агрегату Terraland DO на міжнародній виставці Агрітехніка-2014.

2015
Розширення монтажної площадки на 1 200 м2, будування нових приміщень для зберігання, а також установка нового устаткування. Початок використання конвеєра для збирання деяких агрегатів. Початок виробництва польових борін Striegel-Pro і універсальних міжрядних культиваторів Row-Master RN.

Офіційний сайт компанії: bednar-machinery.com

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
11 305

Борона XN3000 2013 р.

Німеччина

Договірна ціна

Розпушувач Fenix FN 3000 L 2018 р.

Австрія

Договірна ціна

Компактор Swifter SO 6000 F 2019 р.

Робоча ширина: 6,2 м


Вінницька область

Договірна ціна

Борона Swifterdisc XN 4000 2019 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 4 м


Україна