Бренди

Barford

З 1934 року почався випуск самоскидів, дорожніх ковзанок та іншої техніки, виробництво яких здійснювала британська компанія «Aveling-Barford», розташована в графстві Lincolnshire

Заснували компанію фахівці, які давно були компетентні в сфері виробництва дорожньої техніки. У той час провідними виробниками аналогічних автомобілів були компанії «Barford & Perkins», в якій працював Frank Perkins, і «Aveling & Porter». Друга компанія була відкрита ще в 1850 р, а в 1932 р купила акції «Barford & Perkins», заснованої в 1840 р.

Через два роки в 1934 р об'єднаний концерн взяв нову назву «Aveling-Barford» і запустив виробництво на новій території в Grantham, орендованій у компанії «Ruston & Hornsby».

З 1933 р по 1968 р головою автомобільної організації «Aveling-Barford» був Edward Barford. Під його керівництвом почалося виробництво першого самоскида Aveling. Трохи пізніше стартував серійний випуск бульдозерів. У роки Другої Світової війни вироблення було орієнтоване на військову промисловість, випускалися транспортери «Bren Gun» і детонатори.

 

У 1946 р виробництво розширилося, і було запущено два дочірніх виробництва «Barford Development Ltd» і «Barford (Agricultural) Ltd», другий напрямок було орієнтоване на випуск сільськогосподарської техніки. У тому ж році був побудований і запущений ще один завод «Aveling-Barford» в місті Newcastle. У 1967 р компанія приєдналася до «British Leyland» і почала використання в своїй техніці і транспортних засобах моторів «British Leyland».