Бренди

Арієс

У вересні 2013 р. на засадах німецької якості була заснована фірма ТзОВ «Арієс-Україна». Тісна співпраця ТзОВ «АРІЄС-УКРАЇНА» з своїми партнерами — фірмою Arjes GmbH, (Німеччина) та ТзОВ «Хеммель-Україна» (Україна) допомогли зарекомендувати себе як надійного та висококваліфікованого продавця на ринку виробництва машин для подрібнення.

Фірма ТзОВ «Арієс-Україна» пропонує обладнання для переробки первинної та вторинної сировини з наступним введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та після гарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.

Для своїх клієнтів фірма пропонує найкращі умови по цінах та сервісному обслуговуванні, які забезпечуються протягом усього терміну експлуатації устаткування. Особлива увага приділяється технічній (сервісній) стороні питання, проводячи заміни вузлів, монтаж / демонтаж та діагностику машин, компанія вирішує питання щодо збільшення надійності та строків експлуатації обладнання.

ТзОВ «Арієс-Україна» активно працює над збереженням традиційних ринків збуту та ефективних пошуках нових, пропонує взаємовигідне співробітництво.

Офіційний сайт компанії: arjes.com.ua