Бренди

Arctic Cat

Arctic Cat — відомий північноамериканський виробник снігоходів і мотоусюдиходів. Компанія Arctic Cat була створена в 1961 році і розташовується в містечку Thief River Falls. Компанія Arctic Cat була заснована першопрохідцем в світі снігоходів Едгаром Хеттеном після того, як він пішов з створеної ж їм компанії Polaris Industries.

Як і у випадку з Polaris, компанія Arctic Cat стала найбільшим виробником снігоходів, гідроциклів і квадроциклів. В даний час виробник є одним з найбільш популярних і затребуваних в сфері виробництва всіх видів мототехніки. Перший прототип снігохода був представлений в 1955 році. Згодом виробництво мототехніки стає для компанії основним видом діяльності. Згодом відбувалося безперервне оновлення матеріально-технічної бази, розширювався модельний ряд всієї продукції.

Сьогодні на ринку представлено безліч різноманітних типів снігоходів і мотоусюдиходів Arctic Cat, що виділяються на тлі інших не менш іменитих брендів. Це обумовлено тим, що в процесі виготовлення беруть участь професійні фахівці, що мають багаторічний досвід і необхідні навички.

Починаючи з 1996 році марка Arctic Cat стала лідером продажів в США і в подальшому рівень популярності і затребуваності техніки бренду лише зростав. Дистриб'юторські взаємини поступово поширювалися не тільки на території США, але і по всьому світу. Із зростанням попиту, швидко розширювалися і виробничі потужності. До того ж до техніки була розроблена і випущена спеціальне екіпірування для позашляхової їзди.

Починаючи з мотоусюдиходів Arctic Cat і закінчуючи снігоходами, компанія-виробник намагалася об'єднати в транспортному засобі не тільки потужність і високу швидкість, але зручність і відмінний захист для водія. Тому техніка Arctic Cat підходить практично будь-якій людині, незалежно від уподобань і вимог. Особливу популярність здобули снігоходи Arctic Cat, які вигідно відрізняються передовим обладнанням і високою надійністю.

З кожним роком відбувається безперервне оновлення моделей, однак, деякі моменти залишаються незмінними, яким відводиться ключова роль в процесі виготовлення — це відмінна надійність і високу якість.