Бренди

Apollo Vredestein

Vredestein — відома у всьому світі голландська шинна компанія, головним слоганом, якої є Designed To Protect You (Дизайн для Вашої безпеки). Була заснована в 1946 році і за цей час домоглася серйозних успіхів, таких як щільне співробітництво з відомим італійським ательє Giugiaro Design.

Завдяки такій співпраці компанія стала преміум брендом, поєднуючи такі характеристики, як безпека і дизайн. У порівнянні з іншими світовими виробниками Vredestein — досить невелика компанія, але це не завадило протистояти транснаціональним гігантам, встояти на ринку і отримати визнання покупців.

В кінці 2000-х років компанія входила в п'ятірку найбільших виробників шин в Європі, що дало їй широку популярність на ринку. У 2008 році торговельний оборот компанії склав 300 мільйонів євро, з яких 80% припадають на експорт, а вже в 2009 році Vredestein Banden була продана індійській компанії Apollo Tyres. Офіси марки шин Vredestein існують в 13 європейських країнах, США і продають приблизно 7 мільйонів шин на рік.

В даний час Apollo Vredestein B.V. — динамічно розвивається, успішна велика компанія і випускає шини не тільки для легкових автомобілів, але і для сільськогосподарської техніки, мотоциклів та велосипедів. Асортимент компанії дуже великий і створений так, щоб кожен покупець знайшов, то, що шукав.

Показником якості є і те, що сьогодні шини Vredestein є першим конкурентом по літніх шин для таких відомих брендів, як Michelin, Continental, GoodYear і Bridgestone. Це безсумнівна заслуга розробників, так як літня гума Vredestein — одна з найбільш комфортних (в плані шуму), м'яких, зносостійких, і в той же час міцних коліс.

 

Офіційний сайт компанії: vredestein.co.uk