Бренди

Annovi Reverberi

Італійська компанія Annovi Reverberi — світовий лідер у виробництві насосів з 1958 року. Компанія є основними постачальниками мембранно-поршневих насосів для виробників різного сільськогосподарського обладнання.

Інженерний штат Annovi Reverberi постійно вдосконалює пропоновані покупцям моделі насосів, враховуючи їхні побажання. Мембраннопоршневі насоси компанії широко застосовуються в самих різних областях, таких як:

  • рослинництво;
  • ветеринарія;
  • дезінфекція;
  • птахівництво;
  • обробка та ремонт дорожнього полотна.

Висока якість і цінова доступність визначили успіх цієї продукції на українському ринку, а універсальність застосування уможливила використання обладнання для особистих цілей і на великих підприємствах.

Мийки Annovi Reverberi дозволяють легко видалити всі типи забруднень з автомобілів і спецтехніки. З їх застосуванням можлива безконтактна мийка кузова і двигуна без пошкодження поверхонь з гарантією чистоти.

Насос Annovi Reverberi з приводом від бензинового двигуна широко застосовується в сільському господарстві як комплектне устаткування для обприскувачів. Він може використовуватися для обробки гербіцидами і інсектицидами рослин на різних площах, в тому числі і на приватному подвір'ї.

Також такі насоси є складовою частиною мийних установок для промислового використання, які застосовуються при очищенні пам'ятників архітектури, фасадів будівель, цехів і навіть літаків.

Головною перевагою даного бренду є якість. Компанія з виробництва мийного обладнання Annovi Reverberi була утворена в 1958 році. На початковому етапі виробництва компанія займалася випуском насосів для тракторів і промислових ваг, паралельно налагоджуючи випуск промислових промивних насосів.

В даний час Annovi Reverberi є один з лідерів по виробництву средньобюджетних мийних агрегатів, які знаходять широке застосування як на виробництвах і в великих автопарках, так і на приватних автомийках, що надають послуги населенню.

Проста експлуатація і надійність конструкції стали однією з причин того, що багато автолюбителів вибрали пристрої Annovi Reverberi в якості основного обладнання для самостійного догляду за своїм автомобілем.

Annovi Reverberi — це сучасне виробництво, оснащене найсучаснішим обладнанням. На заводах компанії особлива увага приділяється якості продукції, контроль за яким починається на етапі надходження комплектуючих і закінчується після відвантаження виробів.

Офіційний сайт компанії: annovireverberi.it