Бренди

Alfa Laval

Alfa Laval — шведська компанія, що виробляє і розробляє обладнання та технології, призначені для підвищення ефективності виробничих процесів, у тому числі в агропромисловому комплексі.

У 1883 році Густав де Лаваль і Оскар Ламм-молодший заснували підприємство AB Separator, що стало попередником нинішньої компанії.

Технології Alfa Laval забезпечують нагрівання, штучне охолодження, поділ, центрифугування, сепарування і транспортування продуктів на підприємствах, що займаються виробництвом продовольчих товарів, напоїв, хімічних речовин і нафтопродуктів, ліків, крохмалю, цукру, етилового спирту та ін. Теплообмінники Alfa Laval застосовуються в системах тепло- і холодопостачання, вентиляції, кондиціонування, технологічних процесах промислових підприємств.

Компанія продає свою продукцію приблизно в ста країнах світу, в 50 з них працюють комерційні компанії. Компанія має 20 великих виробничих підприємств (12 в Європі, 6 в Азії та 2 в США), а також 70 сервісних центрів. У компанії в різних країнах світу працює близько 16 тисяч осіб.