Бренди

Agro-Factory II

Фірма Agro-Factory II розпочала свою діяльність в 2009 році. Перш за все компанія займається продажем сільськогосподарської техніки. Компанія Agro-Factory II завдяки послідовному прагненню виробляти техніку найвищої якості, забезпечила собі позицію одного з найбільш відомих польських брендів в області сільськогосподарської техніки і запасних частин.

Висока якість продукції і увагу до потреб клієнта, надало компанії велику дистриб'юторську мережу по всій країні, яка постійно розширюється. Сільськогосподарська техніка та обладнання адаптовані до європейських стандартів. Agro-Factory II — сімейний бізнес, тому компанія керується ідеєю сталого розвитку, щоб у майбутніх поколінь також була можливість отримати вигоду з багатства природного середовища.

В результаті сільськогосподарська техніка також використовується в органічному сільському господарстві, що дозволяє більш ефективно використовувати потенціал сільськогосподарського виробництва, збільшувати збір та захист наявних ресурсів.

Компанія фокусується на сучасних технологіях і безперервному розвитку кращих традицій польського сільського господарства.