Бренди

Agrimix

Компанія Agrimix відома протягом багатьох років на внутрішньому ринку і за кордоном з виробництва розкидачів мінеральних добрив.

Agrimix пропонує понад 60 моделей розкидачів з одинарною та подвійною тарілкою, бункера фіксовані або похилі, змінною продуктивністю від 200 до 1800 літрів, побудовані з нержавіючої сталі (AISI 304L) або пофарбованої сталі, можливі три способи управління розподілом добрив (пульт дистанційного управління за допомогою гнучких кабелів гідравлічної системи та DPA).

Лінія розкидачів добрив Agrimix доповнюється гідравлічними кранами для завантаження добрив (Біг-беги), ці невеликі крани адаптовані для всіх моделей розкидачів, компанія також пропонує широкий асортимент аксесуарів (сітки, захист картера розкидачі, брезент та інше).

Завжди в контакті з кількома центрами італійських і європейських досліджень, компанія Agrimix гарантує для всіх своїх машин рівномірний розподіл для будь-якого добрива.

Всі продукти від компанії Agrimix виготовлені з високоякісних матеріалів з високими механічними властивостями.
Спеціальний процес покриття і фарби, якому всі компоненти піддаються перед складанням забезпечує максимальний захист від хімічних і атмосферних впливів.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
3 700

Розкидач мінеральних добрив RP 2X 1996 р.

Робоча ширина: 24 м

Об'єм бункера для добрив: 1200 л


Волинська область

3 600

Розкидач мінеральних добрив RP 2X 2017 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 24 м

Об'єм бункера для добрив: 1200 л


Вінницька область