Бренди

Agrimaster

Компанія Agrimaster була заснована в місті Молінелла, яке знаходиться в Італії, на початку 1980-х років. Тоді була представлена на загальний огляд перша модель подрібнювача з брендом компанії Agrimaster. Та модель мульчувача мала вельми скромні характеристики і обмежені можливості, але, разом з тим, і досить великі резерви для модернізації, розширення функціональності на майбутнє.
Вивчаючи ринок і потреби фермерів, інженери компанії Agrimaster почали розробляти конструкцію ротора для косарок більшого діаметра.
У середині 1980-х років був представлений новий мульчувач зі збільшеним ротором і вісьмома ременями передачі.
У 1990-х компанія почала виробляти розпилювачі і маніпуляторні косарки, які вже мали широку лінійку моделей, кожен тип в своєму класі. Пізніше, вже в новому тисячолітті, Agrimaster почала розробляти і поставляти на ринок нові малогабаритні машини, здатні обробляти величезні території.
Завдяки інноваціям і якісної збірці, компанія послідовно випереджала своїх конкурентів в досягненні таких цілей, як загальновизнаний знак якості, продуктивність і конкурентоспроможність, екологічна безпека.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр