Бренди

Manitou

Група компаній Manitou виробляє широкий спектр техніки для сільського господарства, гірничодобувної промисловості, будівництва, а також використовуваної на виробничих об'єктах і складах.

Головний офіс компанії розташований у Франції. Сьогодні Manitou входить в п'ятірку провідних виробників вантажної техніки, є лідером по виготовленню вилкових усюдихідних навантажувачів.

В основі успіху компанії Manitou лежала проста, але вагома ідея. Творцем Manitou є Марсель Бро, який в 1957 році винайшов незвичайну машину, приєднавши підйомну щоглу до сільськогосподарського трактора і додавши гідравлічне управління. Так з'явився перший навантажувач з підвищеною прохідністю. Завдяки йому французька компанія Manitou швидко набула успіх у всьому світі.

Кожен четвертий навантажувач в світі був створений компанією Manitou. Прагнення запропонувати кожному клієнту самі відповідні рішення — запорука успіху Manitou.

Представництва компанія Manitou розташовані в 120 країнах на різних континентах. Безперервне впровадження інновації, високий контроль якості продукції, а також постійну взаємодію з клієнтами гарантують стабільне майбутнє компанії.

Офіційний сайт компанії: manitou.com

Категорії

Вид техніки

Країна

Регіон

Стан

Ціна, $

Рік

Фильтр
Фильтр
800 000 грн

Телескопічний навантажувач MLT 730-120 LSU 2000 р.

Кіровоградська область

Договірна ціна

Телескопічний навантажувач MLT 628 1997 р.

Франція

Договірна ціна

Телескопічний навантажувач MLT 742-120 LSU Turbo 2010 р.

Київська область