Статті

ТОП-10 найпопулярніших брендів на Traktorist.ua у 2018 році

28 Березня 2019 324

Найпопулярніші бренди на Traktorist.ua за думкою відвідувачів
Найпопулярніші бренди на Traktorist.ua за думкою відвідувачів
Traktorist.ua

У 2018 р. сторінку «Бренди» на Traktorist.ua відвідали 39 215 разів. За допомогою сервісу Google Analytics ми визначили 10 брендів, які відвідували найчастіше.

Сторінка МТЗ у 2018 р. була найпопулярнішою. Її відвідали 2522 рази. Здебільшого це зумовлено тим, що на біржі нашого сайту цей трактор продають найчастіше, а отже й бренд відвідують найбільше. Та й виробник досі є дуже популярним.

Трактори МТЗ

Позначку у тисячу переглядів майже подолав John Deere. Його відвідали 829 разів. Це теж зумовлено кількістю продажів на біржі, а також завдяки проекту «100 років тракторам John Deere».

Третім за відвідуваністю став New Holland799 переглядів. Теж один із найпопулярніших брендів на нашій біржі оголошень. Як і четвертий бренд у нашому ТОПі — Case IH, який відвідали 528 разів.

Лише на 1 перегляд від четвертого місця менше набрав український бренд ХТЗ. Його сторінку переглянули 527 разів. Окрім продажів на біржі, рейтинг ХТЗ «роблять» і регулярні інформаційні приводи, пов’язані з цим брендом. Такі публікації — одні з найпопулярніших на Traktorist.ua, що говорить про цікавість читача до вітчизняного виробника.

Трактори ХТЗ на виставковому майданчику

Китайський бренд YTO з 420 переглядами розташувався на 6 місці. Лише на 5 переглядів менше у єдиного не тракторо-комбайнового бренду нашого ТОПу — Horsch.

Сторінку німецького бренду Fendt відвідали 365 разів. Його співвітчизника Claas переглянули 357 разів.

Замикає «десятку» нашого топу фінський бренд Valtra, який у лютому повернувся на український ринок і цю подію ми протягом року всебічно висвітлювали. На сторінці цього бренду — 344 перегляди.Радимо почитати