Статті

Пристрасть, швидкість, простота: слогани виробників сільгосптехніки

28 Лютого 2019 327

Які слогани виробників сільгосптехніки?
Які слогани виробників сільгосптехніки?
Traktorist.ua

Ми вже якось писали про секрети сільгосптехнічного неймінгу Тигри, демони і канібали: секрети неймінгу сільгосптехніки, а тепер розкажемо про слогани компаній, бо ж недарма говорять: «Як компанію назвеш, стільки прибутку вона й принесе». Ну, чи якось так :)

Слогани не тільки допомагають продавати товар і формувати образ компанії в головах споживачів. Хороший і лаконічний слоган надовго запам’ятається та буде асоціюватися з компанією, приходячи на думку, як крилаті фрази чи приказки.

Наприклад, слоган компанії Skoda звучить так: «Це Skoda. Чесно» (It's a Skoda. Honest). Підкупає, чи не так?

Farming with passion

Компанія Horsch підійшла до вибору слогану із пристрастю в буквальному сенсі. Слоган «Сільське господарство з пристрастю» приносить виробникові неабияку популярність на ринку.

«Цю пристрасть можна знайти у кожному нашому продукті, а також у діях кожного співробітника. Кожна людина в цій компанії живе пристрастю, що робить простий продукт унікальним, котрий виділяється своєю інноваційністю та безкомпромісною якістю та може ідеально пристосуватися до вимог будь-якого фермера в будь-якій країні», — наголошує вище керівництво компанії.

Сівалка Horsch Pronto 6 DC

Якість від John Deere

«Nothing Runs Like a Deere» — офіційний слоган John Deere. А символ компанії — олень. Перший товарний знак, Джон Дір зареєстрував у 1876 році. Підприємець дав продукції власне ім'я. Олень на знаку і в слогані символічний. Англійською олень пишеться як deer, тобто співзвучний прізвищу Джона Діра (John Deere). Тож українською цей слоган можна перевести водночас як «Немає нічого швидшого за оленя» та «Ніщо не працює, як Deere».

Спритний, швидкий, витривалий

Компанія Bobcat розпочала свою історію у 1958 р. Тоді компанія викупила права на компактний 3-колісний навантажувач Keller. Рішення назвати маневрений навантажувач яскравою назвою призвело до народження назви «Bobcat», тобто «рись». У тому ж році розробили логотип рись усередині подвійного овалу, а для реклами навантажувачів використовувався слоган «Спритний, швидкий, витривалий», як і сама рись. Логотип вперше прикрасив навантажувач М-440, а потім і всі моделі навантажувачів Bobcat.

JCB — спрощуйте

Головним слоганом засновника компанії JCB Джозефа Сиріла Бемфорда був вираз: «Спрощуйте, а не ускладнюйте» (Simplicate, do not complicate). До слова, назва компанії походить від його ініціалів Джозеф Сиріл Бемфорд (Joseph Cyril Bamford), а історія компанії почалася з оренди гаража та купівлі зварювального апарату за £1, який досі зберігається в музеї JCB. Дійсно, нічого ж складного.

Об’єднуйтесь — Yanmar

«Solutioneering» — закликає японська компанія Yanmar. У перекладі: «Вирішуємо разом». З таким слоганом техніку Yanmar купують клієнти у понад 100 країнах світу.

Гроші пашуть

В основі назв всієї техніки Лозівських машин — грошові одиниці, тут і шилінги, й динари, і крони. «Гроші пашуть» — саме такий лозунг компанії, його можна сприймати як в прямому, так і в переносному сенсі. Адже, за словами компанії, вкладені у «динари» і «шилінги» гривні принесуть чисті гроші та прибуток.

До прикладу зубопружинна борона називається «Ліра» — на честь італійської валюти, а важка шлейф-борона «Ларі» — грузинські гроші.

Дискова борона Дукат 12 «Лозівські машини»

Caterpillar крок у майбутнє

«Ми будемо жити у світі, який створюємо зараз» (We will live in the world that we create now) слоган для компанії Caterpillar, який було розроблено 2006 року. Лише цю фразу серед різних варіантів керівництво Caterpillar затвердило в 2007 р. І лише потім цей слоган намагався перефразувати Віталій Кличко, який заявив, що «сьогодні не всі можуть дивитися в завтрашній день» тощо.

Техніка від бренду Caterpillar

Fendt іде на схід

«Найкращі операції запускаються Fendt» — це один зі слоганів, який супроводжував рекламну компанію. А слоган «Fendt Go East» супроводжував компанію в червні 2013 року, коли інженер Ян-Крістоф Хоффманн на тракторі Fendt Vario Power 936 вирушив у дорогу з Марктобердорфу (Німеччина) через усю Європу.

Кого ще варто згадати?

КомпаніЇ «Адлер» і «Агроресурс» (офіційні дилери New Holland Agriculture в Україні) відкривали дилерські центри компанії під слоганом: «Летимо в сезон разом із New Holland».

 Трактор New Holland T7.315

«Жити сільським господарством» закликає сімейна компанія Pottinger, за словами представників компанії, саме цей принцип лежить в основі всієї роботи.

«Технології в гармонії з природою»гасло, яке можна побачити поряд із логотипом Elvorti.

«Яким буде фермер через 10 років?» — офіційний слоган цьогорічної виставки SIMA. Слогани, допомагають «тримати руку на пульсі тенденцій і віянь». Але вчить нас давня приказка: «Зустрічають за слоганом, а проводжають за якістю». Ну, чи якось так ;)

© Катерина Барило, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати