Статті

Анкета тракториста на сайті знайомств. Я ораю, бо кохаю

14 Лютого 2019 181

Зі святом всіх закоханих!
Зі святом всіх закоханих!
Traktorist.ua

Тракторист — така професія, яка забирає багато часу. Через це у них може не вистачати вільних годин на особисте життя. Тому самотнім серцям доводиться або ж і надалі бути самотніми, або знайомитися у всесвітньому павутинні. Traktorist.ua спробував скласти ідеальну анкету для тракториста на сайті знайомств.

Отже, спочатку поради

Правильне фото. Як кажуть «зустрічають по одежині», тобто спочатку треба зацікавити візуально, привернути увагу. На фото треба бути одному, а не «я отой восьмий зліва у другому ряді». Жодних поганих звичок на фото, жодного негативу. Гарний одяг, а краще підкачане тіло, впевнений погляд, захопливий фон — ось запорука успіху.

Образ. Перш за все потрібно створити образ. Це не означає, що треба брехати, але і правду рубити відразу не треба. Фрази «не п’ю, не курю, люблю мотоблоки» відразу проходять мимо жіночої уваги. Все це можна подати завуальовано. «Ніколи в житті у мене не було такого випадку, коли хотілося б отруювати свій організм нікотином. Але сигарети у мене є з собою і зазвичай у мене їх просять жінки. Вночі. Втомлені і щасливі». І все в тому дусі.

Мужність. Бути романтиком можна і навіть потрібно, але не в анкетах. Тут потрібно показати брутальність, мужність. Але не вульгарність. Жодного слова про секс. Жінки шукають тих, хто може їх захистити, щоб бути як за стіною. «Я тягаю залізо. Але дзеркало мені лише для того, щоб дивитися на тих, хто позаду, а не милуватися собою. Я володію силою. Хоча ні, не так. Я володію кінською силою».

Робота. І тут найголовніше. Тракторист — зараз одна з найзатребуваніших професій. Але чомусь так склалося історично, можливо з інших причин, вона не вважається престижною. Всі хочуть юристів, банкірів, бізнесменів. Але інколи ті ж самі юристи заробляють менше за трактористів. Тому не треба писати відверто, ким працюєте, все це можна завуалювати.

Закохані біля трактораРадимо почитати