Статті

Перший навантажувач Manitou MLT-X 960 — вже в Україні

24 Грудня 2018 307

 Manitou MLT-X 960
Перший навантажувач Manitou MLT-X 960
Traktorist.ua

Навантажувач Manitou MLT-X 960 з'явився нещодавно в Україні завдяки компанії АБА «АСТРА». Власником техніки стало селянське фермерське господарство «Україна». Звісно ж Traktorist.ua поїхав дізнаватися «соковиті» подробиці про новинку!

Український дебют Manitou MLT-X 960

Та для початку декілька важливих фактів про телескопічний навантажувач MLT-X 960:

  • Агрегат є найпотужнішою моделлю у продуктовій лінійці;
  • Вантажопідйомність техніки становить 6 т;
  • Висота підйому сягає 9 м;
  • Має лише 2 секції стріли, що робить конструкцію міцнішою;
  • Ширина MLT-X 960 — 2,48 м, висота — 2,53 м;
  • Оснащений двигуном John Deere 3B.

Модель MLT-X 960 на світовому ринку представлена вже кілька років, та до України потрапила лише в листопаді цього року.

«Ми до сьогоднішнього дня не постачали цю модель в Україну, техніка дуже специфічна, вона пристосована для найбільш вимогливих клієнтів. Тому в Україні цей навантажувач поки що перший», — коментує продукт-менеджер компанії АБА «АСТРА» Сергій Дрозд.

Полтавський Manitou

Думку першого власника навантажувача їдемо дізнаватись на Полтавщину у селянське фермерське господарство «Україна». Підприємство було засноване у 1995 р., наразі у ньому займаються вирощуванням зернових та олійних культур, зембанк нараховує 3 700 га.

«Спочатку господарство мало 25 га, потім — 50 га, далі почалась оренда паїв, і пішло-поїхало: 200, 300, 400, 500, 1000 га тощо», — розповідає голова підприємства Сергій Іванюта.

Підприємство вже встигло придбати у АБА «АСТРА» навантажувач Manitou MLT 845, сівалку Horsch. Крім того, в техпарку є трактори, комбайни й обприскувачі John Deere.

«Перший Manitou придбали ще у 2013 р. для завантаження мінеральних добрив у сівалку, а також для різних індустріальних потреб — для завантаження піску, щебеню, ґрунту. За 7 років серйозних проблем із ним не було. Сервісне обслуговування, а в нашому випадку — заміну мастил і запчастин, вчасно виконує «АСТРА»», — коментує Сергій Іванюта.

Голова підприємства Сергій Іванюта

У зв’язку з оновленням та розширенням техпарку було вирішено замовити навантажувач Manitou MLT-X 960. У господарстві він використовуватиметься для перевантаження зерна, мінеральних добрив, ґрунту та будівельних робіт.

«Нам потрібен зараз потужний навантажувач, а Manitou вже зарекомендував себе надійною технікою», — зазначив Сергій Іванюта.

Задоволені технікою і працівники господарства.

«Я 7 років працював на 845-му навантажувачі, зараз буду працювати на 960-му», — зазначає оператор навантажувача Сергій Ярко.

Сервіс — на висоті

Про сервісне обслуговування дізнаємось у представника «АБА «АСТРА».

«АБА «АСТРА» багато років займається технікою Manitou, тому на наших складах у наявності є запчастини, фільтри, масла. Це дає можливість обслуговувати дуже швидко», — наголосив Сергій Дрозд.

Продукт-менеджер компанії АБА «АСТРА» Сергій Дрозд

Сервісний центр розташований за 30 км від господарства. За словами Сергія Дрозда, близько 30% проблем можна вирішити негайно в телефонному режимі, а на більш складні задачі знадобиться не більше 24 годин.

«Якщо з вами спілкується кваліфікований спеціаліст, він дасть пораду з налаштування, яка дозволить працювати на навантажувачі, доки не приїде сервіс. Зазвичай, ми реагуємо в той самий день, але бувають різні ситуації. У сезон, коли навантаження максимальне, це може бути й на наступний день», — розповідає Сергій Дрозд.  

Сервісна служба пройшла спецнавчання, щоб обслуговувати новий навантажувач.

«Наша сервісна служба постійно проходить навчання в Україні, а також дистанційне — на заводі у Франції», — розповідає Сергій Дрозд.

Передача навантажувача власнику

 За словами Сергія Дрозда, українські аграрії цікавляться технікою, яку ще не привезли в Україну, тож варто чекати низку новинок на полях нашої країни.

(с) Ігор Мирончук, Катерина Барило, 2018, Traktorist.ua

Радимо почитати