Статті

Сільгосптехніка made in Ukraine: Львівщина

5 Грудня 2018 279

Сільгосптехніка made in Ukraine: Львівщина
Сільгосптехніка made in Ukraine: Львівщина
Traktorist.ua

Нещодавно Traktorist.ua розпочав новий проект «Сільгосптехніка  made in Ukraine», в ньому показуємо мапу виробників сільгосптехніки по регіонах нашої країни. В минулому випуску ми розповідали про Сумщину.

Зараз перемістимось в інший куточок України — на Львівщину, де не тільки «копають» каву і роблять настоянки, а ще й виготовляють обприскувачі та картоплесаджалки.

А загалом, Львівщина є найбільшим центром виробництва машин для хімічної обробки рослин в Україні.

Читати за темою: Сільгосптехніка made in Ukraine. Сумщина

Львівагромашпроект: ставка на обприскувачі

Львівагромашпроект вже понад 50 років конструює обладнання для внесення ЗЗР. Серед техніки компанії є причіпні вентиляторні і штангові обприскувачі, протруйники насіння та зернонавантажувачі. Зосередимось на обприскувачах, бо саме через них частіше за все згадують про  Львівагромашпроект». Обприскувачі мають чотирьохступеневу систему фільтрації робочої рідини, систему промивки та міксер для приготування розчину.

ОПШ 24-21 та ОПШ 35-24 використовують для хімічного захисту польових культур від шкідників, хвороб і бур'янів суцільним обприскуванням. Ці моделі агрегатуються з тракторами класу 1.4 та 2 т.с.

Обприскувач ОПШ 24-21 має такі технічні характеристики:

  • Об’єм баку 2500 л;
  • Ширина захвату 21 м;
  • Обладнаний комп’ютерною системою ТeeJet;
  • Робоча висота штанги  500-1900 мм.

А обприскувач ОПШ 35-24 додатково обладнаний гальмами, має бак 3500 л, та ширину захвату 24 м.

На початку 2018-го року компанія анонсувала вихід самохідного обприскувача «Скорпіон». Наразі новинка проходить випробування, тому про серійне виробництво говорити ще рано.

Львівсільмаш: банкрутство

Підприємство було «Львівсільмаш» засноване у післявоєнні роки і довго було найбільшим заводом сільськогосподарського машинобудування Західної України. З першого дня роботи на підприємстві виготовляли запасні частини для тракторів, тракторні причепи, кінні та тракторні обприскувачі.

У лютому 2016 р. було офіційно повідомлено про банкрутство «Львівсільмашу». До цього завод випускав штангові  обприскувачі ОП-2000 та ОПШ-15, культиватори КСГ-4, КВГН, КСГ-2 та ротаційні косарки, граблі-валкоутворювачі та картоплесаджалки КС-2, КС-4.

Обприскувач «Львівсільмаш» ОП 2000

Лемберг Індастріал Парк: техніка для картоплі й не тільки

Обприскувачі виготовляє ще одне львівське підприємство — «Лемберг Індастріал Парк».

Крім того, у «арсеналі» виробництва: картоплесаджалки і картоплекопалки, малогабаритні, вентиляторні та штангові обприскувачі, протипожежні причепи, дроворуби, візки, косарки.

Обприскувач для трактора ОМТ-100  призначений для обробітку невеликих ділянок і агрегатується з тракторами АМЖК-8 та Т-10 або аналогічним цим моделям.

А навісний картоплекопач ККН-1.4 цікавий тим, що його можна  перепрофілювати під збір буряків, моркви чи цибулі.

Картоплесаджалка навісна «Лемберг Індастріал Парк»

Ще один із роду обприскувачів

«Агроспецтехніка» займається виготовлення обприскувачів і протруювачів зерна з 2000 року.

Зокрема, ОП-2000 оснащений баком на  2000 л, здатний працювати із продуктивністю  насоса 130-170 л/хв та робочою швидкістю 6-12 км/год.

Можливе додаткове монтування пінного маркера, а штанга встановлюється на вибір (звичайна чи з ресорною стабілізацією).

Ще компанія випускає лінійку косарок та навісних тракторних копачів.

Обприскувач «Агроспецтехніка»

Ось такою є мапа сільгосптехніки Галичини, а далі ми розкажемо про Миколаївщину, де виготовляють українські дощувальні машини. Далі буде...


(с) Катерина Барило, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати