Статті

Як Бізон-Тех дилерський центр Massey Ferguson відкривав

23 Листопада 2018 530

Сервісний центр «Бізон-Тех» у Тернополі
Сервісний центр «Бізон-Тех» у Тернополі
Traktorist.ua

Чули гучні оплески та овації? Це компанія «Бізон-Тех» відкрила у Тернополі дилерський центр з обслуговування та продажу техніки бренду MasseyFerguson.

Traktorist.ua, звісно, не міг пропустити такий захід.

Великі Тернопільські Плани

«Бізон-Тех» пропонує лінійку техніки Massey Ferguson: трактори, комбайни, телескопічні навантажувачі, а також посівна та ґрунтообробна техніка. Компанія є дистриб'ютором техніки Massey Ferguson у 6 областях України: з травня — у Тернопільській, Львівській та Закарпатській, а з жовтня — у Полтавській, Дніпропетровській та Рівненській.

Трактори Massey Ferguson у сервісному центрі «Бізон-Тех»

До відкриття дилерського центру в Тернополі довго готувалися, тож нарешті 7 листопада місцеві аграрії змогли відвідати новеньке представництво.

«Це перший сервісний центр, який ми відкриваємо у Тернополі. Ми до цього дуже довго йшли: починали працювати як дистриб'ютори мінеральних добрив, пестицидів і насіння. Я впевнений, що за продажем техніки – майбутнє та, зокрема, успішність дилерської компанії», — вважає співвласник «Бізон-Тех» Вадим Коверник.

Вадим Коверник, співвласник «Бізон-Тех»

«Бізон-Тех» має великі плани на цей регіон. За словами керівника Департаменту сільськогосподарської техніки компанії «Бізон-Тех» Віталія Денисенка, вже є декілька контрактів. Наступного року в регіоні планують продати близько 15-20 одиниць техніки. Крім того, для стимулювання продажів проводять численні демонстрації техніки.

Працівники сервісного центру пройшли навчання на потужностях заводу-виробника, тож можуть якісно виконати ремонт техніки будь-якої складності.

«Наш сервісний центр обладнано усім необхідним для того, щоб проводити капітальний ремонт і обслуговування техніки будь-якої складності. Тут поки що є два сервісних пости,  згодом ми можемо розширити їх до восьми. Наразі працює 6 сервісних екіпажів, які забезпечені повним спектром інструментів, щоби техніка працювала безвідмовно», — наголосив Віталій Денисенко.

Варто зазначити, що на відкритті було представлено далеко не всю лінійку техніки  Massey Ferguson, яку пропонує компанії «Бізон-Тех», адже для такої кількості машин площі одного центру буде недостатньо.

«Нині ми закриваємо повністю сектор тракторів потужністю від 100 до 370 к. с., маємо найточніший посів кукурудзи та соняшнику. До того ж, є широкий спектр ґрунтообробної техніки, телескопічні навантажувачі та самохідний обприскувач. Тобто, ми разом із нашими партнерами можемо закрити потреби господарства на 90%», — розповів менеджер з розвитку бізнесу AGCO Юрій Войцехович.

Юрій Войцехович, менеджер з розвитку бізнесу AGCO

Трактор MF 7724 S — в студію

Яке ж свято без подарунків? На відкритті центру презентували трактор з нової лінійки Massey Ferguson 7724 S.

«Якщо ви запитаєте у будь-якого фермера в Європі чи Америці, що таке Massey Ferguson, то він відповість, що це надійність і економічність. Сьогодні ми презентуємо трактор MF 7724 S, який є одним із найкращих тракторів у своєму класі у співвідношенні показників економічності та тягових зусиль», — наголосила керівник відділу продажів «Бізон-Тех» Наталія Жильнікова.

Наталія Жильнікова, керівник відділу продажів «Бізон-Тех»

За її словами, однією з переваг тракторів S-серії є можливість створення індивідуальної комплектації під потреби кожного підприємства. Тож аграрії придивлялися до нової моделі, а деякі вже готові придбати новий трактор.

«Ми з «Бізон-Тех» працюємо по гербіцидах. Нещодавно придбали телескопічний навантажувач Massey Ferguson серії 7. Плануємо придбати у них трактори, бо компанія має широку лінійку від менш потужних до найпотужніших машин, дуже гарно представлена різна модифікація. Сьогодні ми «взяли на зуб» техніку Massey Ferguson. Придивлялися до нової моделі, господарство у нас невелике, тому шоста-сьома серія тракторів нам підходить», —  розповів аграрій з фермерського господарства «Арсен» Василь Таращук.

Василь Таращук, аграрій з фермерського господарства «Арсен»

На заході «Бізон-Тех» не тільки запропонував обслуговування та продаж техніки, а й запросив аграріїв провести тест-драйви на своїх полях. Також на учасників заходу чекала розважальна програма й розіграш подарунків, серед яких головний приз — подорож до Франції.

«Я вас запевняю, що буду 24/7 тримати руку на пульсі відкриття цього сервісного центру. Ми зробили перший крок, щоб стати найкращими дистриб'юторами й дилерами з продажу сільгосптехніки, а також її обслуговування», — додав співвласник «Бізон-Тех» Вадим Коверник.

(с) Ігор Мирончук, Катерина Барило, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати