Статті

ТОП-10 новинок ІнтерАГРО-2018

16 Листопада 2018 1 584

ТОП-10 новинок ІнтерАГРО-2018
ТОП-10 новинок ІнтерАГРО-2018
Traktorist.ua

Будь яка виставка сільськогосподарської техніки — це перш за все можливість компаніям-виробникам стати ближчими до свого клієнта. На таких заходах відвідувачі можуть в прямому сенсі цього слова помацати техніку. Дуже часті випадки, коли техніку купують прямо зі стенду. По-друге, такі заходи — це можливість показати нові досягнення у сфері виробництва техніки для сільськогосподарських потреб. Нова техніка, нові рішення завжди є дуже важливими не тільки для кінцевого споживача, а й для компаній-конкурентів. Адже новинки задають тон на ринку.

Не можна сказати, що нещодавня виставка сільськогосподарської техніки «ІнтерАГРО-2018» була багатою на новинки. Ні, вона була дуже багатою! При чому це були не тільки новинки техніки, які виробники презентували перший раз, тут були ще й нові бренди на українському ринку. Traktorist.ua зібрав «найгарячіші» новинки цьогорічної виставки «ІнтерАГРО-2018».

Berthoud Bruin 

Нечасто можна зустріти, що всесвітньовідомий виробник сільгосптехніки буде робити агрегат спеціально для України. За словами бізнес-менеджера Berthoud Олени Пєльтек, представники компанії зібрали практичні рекомендації фермерів у багатьох українських господарствах та адаптували до цих вимог новий самохідний обприскувач, який отримав назву Berthoud Bruin. Обприскувач отримав прізвисько «Ведмідь». Він є найбільшим серед усієї лінійки самохідних обприскувачів Berthoud. Bruin має двигун потужністю 275 к.с.. На обприскувачі установлено бак 4 200 л, штанга 36 м, кліренс 180 см. Регулювання кліренсу — гідравлічне. Вузькі колісні вузли не травмують рослину під час руху. Також на Bruin установлена стабілізація штанги та система регулювання колій від 3 до 4 м.

Обприскувач Berthoud Bruin

Maschio Gaspardo Chrono

Не на сівалці, а поки що лише як експонат. У такому вигляді італійська компанія Maschio Gaspardo презентувала новий висіваючий апарат Chrono, який ще й «срібло» виставки отримав за інновації. Він може працювати на швидкості 15-18 км/год і при цьому витримувати глибину посіву та забезпечувати якісне розкладання насінин. Це забезпечує пневматична пружина, тиск якої оператор може регулювати з кабіни, враховуючи особливості ґрунту. Для забезпечення точності висіву, камера Chrono була зроблена похилою. Висіваючий диск розташований під кутом, щоб насінина не затримувалась, коли сходить з диску.

Висіваючий апарат Chrono

Tecnoma Laser XL

Одним великим обприскувачем виставка не обійшлася. Tecnoma презентувала самохідний обприскувач розміру XL — Laser XL. Новинка має кліренс, який доступний у двох варіантах: фіксований — 1,55 м та гідравлічно змінюваний від 1,25 до 1,85 м. Машина оснащена 30-метровою штангою, але також доступні варіанти до 44 метрів. Клієнт сам може обрати з якою штангою придбати обприскувач — сталевою чи алюмінієвою. Тепер асортимент компанії може охопити і маленькі фермерські господарства, і великі агрохолдинги.

Самохідний обприскувач Tecnoma

Massey Ferguson 8737S

Що ж, варто визнати, що український ринок притягує потужну техніку. У рік свого випуску до України потрапив 400-сильний трактор Massey Ferguson 8737S. Насправді це оновлена модель трактора MF 8737, яка має новий дизайн, збільшену кількість опцій та удосконалену систему управління. Для комфортної роботи вночі машина має функцію Light-освітлення. На MF 8737S встановлена популярна в Україні навігаційна система Trimble, яка підтримується штатним монітором Datatronic 5, що має функцію пам’яті. Це дозволяє кожному оператору зробити персональне налаштування для різного обладнання.

Трактор Massey Ferguson 8737S

Valtra A95

Між потужною технікою звернемо увагу і на трактори «легкої вагового категорії». Після кількарічної перерви до України повернулися фінські бестселери — трактори Valtra. Буквально на початку цього року презентували переможця конкурсу «Трактор року-2018» трактори T-серії, а під час «ІнтерАГРО-2018» познайомили з трактором A-серії. Valtra A95 оснащена 4-циліндровим двигуном AGCO Power, який має об’єм 4,4 л і потужність 103 к.с. Механічна трансмісія Powershift має три діапазони, в кожному з яких є 4 робочих швидкості. Для світу ця модель не нова, з 2006 р. вона випускається у Туреччині, але офіційне знайомство з Україною у неї вперше.

 Valtra A95

Arbos

Ще одну новинку у  «легкій ваговій категорії» презентувала компанія «Спектр-Агро». Італійську лінійку тракторів Arbos привезли спеціально для цьогорічної виставки. Презентували трактор Open Field 5000-ї серії та садовий трактор 4000-ї серії. Найпотужнішим  серед них є трактор P5130 Global, що оснащений американським двигуном Kohler потужністю 136 к. с. та розвиває максимальну швидкість до 50 км/год, в економному режимі він може розвивати до 40 км/год. P5130 Global має по 30 передач вперед і назад.

 Трактор Arbos

Claas Lexion 770

Справжнього шуму наробив комбайн Claas Lexion 770 потужністю — 524 к.с. Серед технічних характеристик агрегата: двигун Perkins, об’єм бункера — 12 800 л, та система очистки Jet Stream. Комбайн може працювати автономно як на зернових колосових культурах, так і на кукурудзі.

«Фішкою» цієї моделі є Auto Crop Flow — система захисту систем обмолоту, сепарації та подрібнення незернової частини врожаю комбайна від перенавантаження і забивання.

Саме ця система виборола золото у номінації «Самохідні збиральні машини».

 Комбайн Claas Lexion 770

JCB Fastrac 8330

Але повернемось до тракторів, бо не могли ж ми оминути увагою найшвидший трактор в світі JCB Fastrac 8330, який презентував офіційний дилер в Україні Construction Machinery Ltd (CML). Цей агрегат розвиває швидкість 80 км/год та має потужність — 300 к. с. Його основна перевага — наявність передньої і задньої підвісок, що дозволяє йому швидко пересуватися по будь-якій місцевості.

За словами, керівника відділу маркетингу CML Володимира Шеховцова Fastrac надійшли на ринок України не так давно, але цього року вже продали 3 одиниці.

Трактор JCB Fastrac 8330

Pottinger Terrasem C6 Fertilizer

Pöttinger презентувала на виставці сільськогосподарську техніку для великих господарств, в тому числі, посівний комплекс Terrasem C6 Fertilizer.

Terrasem C6 Fertilizer поєднує в собі повноцінну дискову борону, ефективний коток-шасі та сівалку, за один прохід виконується передпосівний обробіток, ущільнення та посів. Робоча ширина — 6 м, а транспортна — 3 м. Об´єм комбінованого бункера цієї моделі становить 4 тис. л.

Сівалка Pöttinger Terrasem C6 Fertilizer отримала модифікацію з мінімальним рівнем пошкодження ґрунту. В цій моделі можна встановити хвилясті диски WAVE DISC для вертикального обробітку замість традиційних.

Посівний комплекс Terrasem C6 Fertilizer

Lemken: 6 новинок

А Lemken припасли до виставки аж 6 новинок! Серед яких: напівнавісний плуг Diamant 16, культиватор Karat 12, дискова борона Rubin 10, сівалки Solitaire 25 і Azurit 9, обприскувач Primus 12. Також на стенді були представлені плуг Opal 090 та ротаційна борона Zirkon 12.

Серед представленої техніки напівнавісний плуг Diamant 16 отримав срібну медаль InterAGRO Award 2018 в номінації «Ґрунтообробні машини». За словами Олександра Киянця, продажі дискової борони Rubin 10 та плуга Diamant 16, розпочнуться в наступному році. Також Lemken презентував 4-балковий культиватор Karat 12, 4-метровий агрегат, підходить для тракторів на 300 к.с.

 Cтенд  Lemken на Інтер-Агро 2018

Обприскувач Primus 12 має в штанзі циркуляційний трубопровід, оснащений системою ISOBUS і модернізованим терміналом управління.

Представлена на стенді Сівалка Azurit 9 вже виїздила демо-тур у 32 господарствах і зараз компанія збирає інформацію про підвищення врожайності. Azurit 9 Lemken пропонує використовувати з сошниковим брусом від Solitaire 25.

Такі новинки приглянулись журналістам Traktorist.ua. А ви вже обрали оновлення до технопарку?

(с) Юрій Токмань, Катерина Барило, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати