Статті

ІнтерАГРО-2018: не пропустити найголовніше

29 Жовтня 2018 118

ІнтерАГРО-2018: не пропустити найголовніше
ІнтерАГРО-2018: не пропустити найголовніше
Traktorist.ua

Міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2018» відкриє свої двері для всіх охочих із 30 жовтня по 1 листопада у київському Міжнародному виставковому центрі.

Захід відбувається раз на два роки. Цьогорічна виставка буде вже 12-ю.

«ІнтерАГРО-2018» в цифрах:

 • Площа 32 000 м².
 • Понад 200 компаній.
 • Представники 40 країн світу, зокрема, Німеччини, Франції, Китаю, Туреччини.
 • Близько 50 спеціалізованих заходів.
 • Очікується приблизно 20 000 відвідувачів.

Від стенду до стенду

Уже традиційно в рамках виставки відбудеться IV Міжнародний конкурс технічних інновацій InterAGRO Innovation Award. Під час конкурсу визначать найкращі технічні рішення для сільськогосподарської техніки та обладнання, які представлені на ринку України в період з 2017-го по 2018 рік.

Експозиція поділена за кількома тематичними розділами:

 • Сільськогосподарська техніка та обладнання (трактори, комбайни, ґрунтообробна техніка, обприскувачі);
 • Транспорт та логістика;
 • Запасні частини та сервіс;
 • Насіння, добрива, ЗЗР, ПММ;
 • Іригація;
 • Елеватори та склади;
 • Лабораторне та ваговимірювальне обладнання;
 • Цифрові технології й системи точного землеробства;
 • Альтернативна та біоенергетика;
 • Техніка для лісу;

Що ж компанії презентують на виставці? Запам’ятайте собі декілька важливих новинок, які варто не пропустити.

Дівчата «ІнтерАГРО-2016»

JCB

JCB анонсує на своєму стенді швидкісний трактор Fastrac 8330, силосний трамбувальник 434s, телескопічні навантажувачі 541-70 і 560-80, маленький навантажувач TLT 35 та навантажувач із бортовим поворотом Robot.

До слова, трактор JCB Fastrac 8330 оснащено 6-циліндровим двигуном SisuPower об’ємом 8,4 літра та варіаторною трансмісією CVT, що дозволяє розвивати швидкість трактора до 70 км/год. Машина також обладнана двома ВВП: переднім  на 1000 об/хв та заднім із варіантами 540/1000 об/хв.

Cтенд JCB на Lamma 2018

Lemken

А серед агрегатів Lemken: оновлена дискова борона Rubin 10, яка зацікавила українських аграріїв.

«Короткі дискові борони Lemken випускає з 2001 року, ці агрегати користуються неабиякою популярністю і в Україні теж. Rubin 10, наша нова дискова борона, яка надійде у серійне виробництво 2019 року в модифікаціях із шириною захвату від 2,5 до 7 м та зможе замінити всі навісні та напівнавісні агрегати», — наголосив агротренер Lemken Лукас Восс на Міжнародних днях преси у Франції.

На виставці буде презентовано плуг Diamant 16, культиватор Karat 12, причіпний обприскувач Primus 12, пневматичну сівалку Solitair 25.

Також чекає на всіх гостей підбиття підсумків демопосівів сівалкою Azurit 9.

Коротка дискова борона Rubin 10

АБА «АСТРА»

На стенді АБА «АСТРА» будуть презентовані: навантажувачі Manitou, трактори  Fendt 1000-ї серії та 700-ї серії, трактор Valtra серії А, техніка для обробітку ґрунту Gregoire Besson, причіпні та самохідні обприскувачі Berthoud і лінійка машин компанії Horsch: борона Joker 8 RT, сівалки Maestro 24 SW та Focus 6 TD, культиватор Tiger 4MT та новинка обприскувач Leeb 4 AX.

Pottinger

На стенді Pottinger представлять прес-підбирач Impress 155 V Pro, багатофункціональні роторні причіпи Torro 8010 D Combiline, нову дискову борону Terradisc 8001 T та універсальну сівалку Аerosem 4002 ADD, за яку отримали три медалі на Agritechnica-2017.

Бізон-Тех

А ось, що презентує на виставці Бізон-Тех: трактори Massey Ferguson 6713, 7618 та новинки 2018 року трактори Massey Ferguson S серії: 7722S, 8737S, навантажувач Massey Ferguson 7038, сівалки Massey Ferguson з технологією Precision Planting і культиватор Massey Ferguson 5731.

«Завод Кобзаренка»

«Завод Кобзаренка» привезе на виставку розкидач мінеральних добрив із шевронною стрічкою і завантажувач вагонів РМД-8 та БНП-3.

«Завантажувач надзвичайно мобільний, він має велику продуктивність у порівнянні з попередніми моделями завантажувачів вагонів. Його особливість у тому, що задні колеса вивертаються на 90 градусів. З допомогою трактора машину можна переміщувати дорогами загального призначення», — розповідає конструктор заводу Андрій Палажченко.

 Розкидач мінеральних добрив «Заводу Кобзаренка»

 

Agrokalina

Аgrokalina презентує свій компактор Kompakt 3 і ротаційну борону Antoks 6.

Компактор випускають із шириною захвату від 3 до 9 м. За один прохід трактора він робить усі необхідні для передпосівної підготовки операції: подрібнення, вирівнювання, розпушування, збереження вологи в ґрунті, прикочування ґрунтового шару над насіннєвим ложем.

І це ще не всі заходи, які ми рекомендуємо відвідати на виставці!

Актуальні заходи

В рамках «ІнтерАГРО-2018» відбудеться перший в Україні міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики для агробізнесу AgroEnergyDAY-2018. Учасники зможуть долучитися до панельної дискусії з ключових питань розвитку «зеленої енергетики» в агробізнесі.

Також відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з першим масштабним осередком ІТ-інновацій в Україні IT-Corner. Мультимедійну агрозону створено в колаборації з DroneUA. Основна ідея проекту — показати вітчизняним аграріям, що впровадження та використання цифрових технологій «сьогодні й зараз».

«ІнтерАГРО»

Серед основних тематик виставки: технології точного землеробства, додатки GPS-GIS-RS для АПК, дрони, інтелектуальні датчики та сенсори, можливості використання супутникових технологій та інші актуальні тенденції.

Програма всіх заходів виставки тут:  Заходи виставки сільськогосподарської техніки та обладнання

І, звісно, Traktorist.ua теж відвідає «ІнтерАГРО-2018» і триматиме вас у курсі всіх подій. Чекайте нас на стендах виставки, до зустрічі 30 жовтня 1 листопада у  київському Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект, 15.Радимо почитати