АгроЕкспедиція. Кукурудза 2018

АгроЕкспедиція Кукурудза 2018. Осіння подорож за початками!

12 Вересня 2018 347

АгроЕкспедіція Кукурудза 2018
АгроЕкспедіція Кукурудза 2018
Traktorist.ua

А чи знали Ви, що за останні 20 років врожайність кукурудзи в Україні зросла більш ніж на 50%? Якщо, правда, не дивитися на торішній результат :-(

За скромними підрахунками, щоб помістити весь урожай кукурудзи, вирощеної в Україні за один рік, знадобиться 43 олімпійських стадіони або ж поїзд довжиною 3700 км (відстань від Києва до Мадрида). Такими цікавими фактами про «цариці полів» пропонуємо в цьому році дати старт АгроЕкспедіціі Кукурудза 2018.

Цьогоріч аналізувати посіви кукурудзи та перевіряти роботу сільгосптехніки з командою АгроЕкспедиторів будуть експерти компаній-партнерів «Лімагрейн-Україна», «Август-Україна» і «Бізон-Тех», а також Credit Agricole Bank.

Початки кукурудзи

Що було і що буде?

Минулий рік був не найсприятливішим для кукурудзи. Українські сільгоспвиробники в 2017 р. зібрали близько 24,7 млн ​​т зернової з 4,48 млн га. Нескладно підрахувати середню врожайність, яка за даними Держстату України, склала 5,51 т/га. Для порівняння в 2016 р вона була майже на 1 т/га вище.

Під урожай 2018 року в Україні кукурудзу посіяли на 4,58 млн га. Причому її прибирання вже стартувало в південних та центральних регіонах.

Цей кукурудзяний сезон, якщо дивитися на прогнози аналітиків зернового ринку, обіцяє бути дуже цікавим і в деякому сенсі ризикованим. З одного боку, висока врожайність на тлі сприятливих погодних умов і + 28,5% до  валового збору (згідно із серпневим прогнозом USDA), з іншого — обвал ціни на кукурудзу вже на початку вересня... І це — тільки початок збиральної кампанії.

В АгроЕкспедицію Кукурудза 2018!

Наш маршрут ще формується. Тому, якщо є бажання розповісти, чому кукурудза є «царицею» для вашого господарства, поділитися нюансами технології її вирощування і секретами високих врожаїв, а також продемонструвати техпарк, кличте в гості. Запрошення можна відправити на пошту balas@latifundistmedia.com або прямо в коментарях під цим матеріалом.

Не пропустіть головні кукурудзяні новини прямо з полів уже з наступного понеділка!

АгроЕкспедиція Кукурудза 2017

 Радимо почитати