АгроЕкспедиція. Пшениця 2018

АгроЕкспедиція Пшениця 2018: ревізія пшеничних полів

11 Червня 2018 188

Пшениця
Пшениця
Traktorist.ua

Невгамовні АгроЕкспедитори знову відправляються в дорогу! Цього разу збираємо валізи в АгроЕкспедицію по пшениці. Наша команда вже налаштовується на неймовірний заряд бадьорості. А ще готуємо до мандрівки агроекспромобіль та численні фотокамери та диктофони. То що готові до агро-пригод?

Допомагати нам будуть наші добрі друзі Бізон-Тех, Лімагрейн-Україна, Август-Україна та Credit Agricole Bank.

Отож, час дізнатись якою росте пшениця цього року і як вплинула на майбутні врожаї екстримальна посівна кампанія.

 
АгроЕкспедиція Пшениця 2018

Точка відліку   поле

В поля вирушаємо вже 18 червня і пробудемо в «пшеничних мандрах» до 22 червня.  Будемо раді відвідати і ваші безкраї поля, адже нам треба знайти відповіді на низку питань. А основна мета нашого візиту оцінка якості посівів та прогнозування урожайності пшениці 2018 року.  


Урожай пшениці

Що говорять цифри

Збиральна кампанія вже розпочалася на Півдні України, тому варто підготуватися до зустрічі із численними зернозбиральними комбайнами, тим паче з новенькими!

Звернемось до цифр. Держстат говорить нам, що за 2017 рік сільгосппідприємства придбали 1026 зернозбиральних комбайни. Найбільше українські аграрії вподобали бренди John Deere, Case IH та Claas. Тож до сезону аграрії готові! Цікаво, чи побачимо в полях новинки — Fendt 6336 С, Versatile RSM 161, Палессе GS16 чи Skif 280? Дізнаємося про це вже зовсім скоро!


Комбайн Палессе GS16 на Agritechnica 2017

Якщо ж порівняти статистичні дані за 2017 рік по наявності комбайнів, то найбільше зернозбиральної техніки  — у підприємствах Полтавської, Вінницької, Чернігівської та Харківської областях.  

А збирати комбайнам є що! Вже традиційно наймасштабніші посівні площі серед інших культур в Україні знаходяться саме під пшеницею. Під урожай озимої та ярої пшениці в 2018 року було отримано майже на 6,28 млн га. Згідно з даними проекту «ПОСІВНА ОНЛАЙН 2017/18» станом на 7 червня поточного року, ярої пшениці посіяно 169,8 тис. га (в 2017 р на аналогічну дату   175 тис. га).

За інформацією Мінагропроду, в 2017 р в Україні зібрали 26,1 млн т пшениці з площі близько 6,36 млн га. А середня врожайність склала 4,11 т/га.

Статистика минулого сезону:Схожі тенденції з минулим сезоном були в 1990 році.

Поділіться своїм полем

Хочете приєднатись до АгроЕкспедиції? Не зволікайте і напишіть нам і ми завітаємо до вас та обов’язково напишемо про ваше господарство на Traktorist.ua

Якщо Ви хочете провести кілька годин у неймовірній компанії агроекспедиторів — пишіть на пошту: balas@latifundistmedia.com.


Пшеничне поле

Якщо ж у вас немає можливості прийняти у себе нашу АгроЕкспедицію, але дуже хочеться поділитися набутками, беріть участь у флешмобі. Поділіться з нами, успіхами сезону, розкажіть про техніку якою працюєте, технічні характеристики ваших тракторів. Будемо чекати Ваших історій про проблеми та перемоги. Надсилайте фото з описом на сторінку в Facebook АгроЭкспедиция або на своїй сторінці з хештегом #СамСобіАгроЕкспедиція.

А ось відео наших пригод з минулорічної АгроЕкспедиції :)Радимо почитати