Статті

Ігор Губарєв: трактори Valtra повертаються в Україну

13 Березня 2018 255

Генеральний директор компанії АБА «Астра» Ігор Губарєв
Traktorist.ua

AGCO разом з АБА «Астра» вперше в Україні представили трактори Valtra 4-го покоління T-серії. Презентація відбулася у рамках Дня відкритих дверей Valtra & Fendt Open Days в Черкасах. На заході презентували два трактори Valtra T-series, а також лінійку техніки Fendt.

Журналісти Traktorist.ua поспілкувались з генеральним директором компанії АБА «Астра» Ігорем Губарєвим про особливості нових моделей, плани по реалізації нового бренду та ціновий сегмент тракторів. А також про те, чому вирішили об’єднати Open Day Valtra і Fendt.

Traktorist.ua: Чому саме зараз Valtra входить на український ринок?

Ігор Губарєв: Трактори Valtra дуже популярні в Європі: на фінському ринку — це трактор номер один за кількістю продажів. У Німеччині і Франції вони у першій п'ятірці. Бренд з’являється в Україні саме зараз, бо ці трактори, своєчасно не були виведені на наш ринок. Так склалося, що стратегія і політика корпорації AGCO, була змінена у 2010 році і Valtra не була представлена на території нашої країни до сьогодні. Зараз ситуація змінилась, ми бачимо, що у аграріїв збільшується попит на трактори потужністью менше ніж 300 к.с., в діапазоні від 100 к.с. до 250 к.с. Цей сегмент ринку України зростає кожного року і темпи його збільшення набагато швидші, ніж на трактори потужністю 300 к.с.  і більше.


Генеральний директор компанії АБА «Астра» Ігор Губарєв

Traktorist.ua: Які моделі входять першими?

Ігор Губарєв: Будемо починати із серії Т — це трактори від 155 до 250 к.с. Її ми зараз вже можемо представляти у тій специфікації та комплектації, яка потрібна українському ринку. Тобто, немає потреби адаптувати лінійку спеціально для України.

Traktorist.ua: Чи є вже замовлення на ці трактори?

Ігор Губарєв: Ні, замовлень поки немає, бо довгий час цих тракторів  на ринку України не було, тому наші аграрії не дуже знайомі з брендом. Наші спеціалісти вже пройшли навчання з усіх питань сервісного обслуговування. Наступний крок — презентація тракторів, на яких ми інформуємо наших клієнтів, що трактори Valtra повертаються в Україну. Далі у нас буде серія весняних та літніх демонстрацій тракторів на полях. Також, плануємо порівняльні змагання з іншими тракторами, для того, щоб на практиці переконати аграріїв, що трактор дійсно гідний уваги. Є об‘єктивні параметри і характеристики, які надають тракторам Valtra перевагу: економне споживання палива, простота в експлуатації та кастомізація. Тобто, для кожного клієнта можна зібрати майже персональний трактор, підібрати персональні опції які йому необхідні. А якщо якісь опції клієнту не потрібні, то за них не доведеться доплачувати.


Генеральний директор компанії АБА «Астра» Ігор Губарєв на Valtra & Fendt Open Days в Черкасах

Traktorist.ua: Чи відомо в яких господарствах будуть проходити демо-покази? 

Ігор Губарєв: Зараз ми готуємо план демо-турів і вже протягом місяця визначимо  в яких господарствах вони будуть проходити. Графік демо-турів можна буде знайти на нашому сайті.

Traktorist.ua: Яка ціна на новинки?

Ігор Губарєв: Ціну поки що не оголошуємо, але все буде залежати від комплектації. Якщо казати про ціновий сегмент, то ціна буде знаходитись в середньому ціновому діапазоні.


Урочистий вихід компанії Valtra на ринок України

Traktorist.ua: Скільки сервісних центрів Valtra в Україні?

Ігор Губарєв: Всі сервісні інженери, які працюють в нашій компанії пройшли навчання і готові обслуговувати трактори Valtra. Сервісні центри «Астри» є в Черкаській області (Черкаси, Умань), в Києві та Вінниці. А так, як ми успішно співпрацюємо з великими агрохолдингами, їхні підрозділи знаходяться майже по всій території України, тому обслуговуємо трактори також в Хмельницькій, Сумській, Тернопільській, Полтавській та Львівській областях.

Traktorist.ua: Скільки тракторів плануєте реалізувати цього року?  

Ігор Губарєв: Плани по продажам, звісно є, але на цей рік основна задача — вивести трактори на ринок, познайомити клієнтів з цим трактором і показати його в роботі, щоб далі аграрії могли визначатися і приймати рішення про купівлю агрегату. Мінімальний план  —  реалізувати близько десяти тракторів у 2018-му році.


Генеральний директор компанії АБА «Астра» Ігор Губарєв

Traktorist.ua: Чому вирішили об'єднати Open Day Valtra і Fendt?

Ігор Губарєв: Дилери корпорації AGCO, які представляють трактор Fendt будуть також представляти бренд Valtra. Ми вважаємо, що трактор Valtra буде суттєвим доповненням до лінійки техніки Fendt. Однак, ми ще раз хочемо  наголосити на тому, що основа нашої діяльності — бренд Fendt і в 2018-2019 рр. в Україні з'являться дуже багато новинок від цього бренду: новий гусеничний трактор, самохідні та причіпні обприскувачі, а також  прес-підбирачі.


Ігор Губарєв на Valtra & Fendt Open Days в Черкасах

Traktorist.ua: Кого більше зацікавлять нові моделі,  великі підприємства чи фермерів?

Ігор Губарєв: Техніка зацікавить тих клієнтів, які вже готові переходити з вітчизняної техніки або білоруських МТЗ на трактори західного виробництва та тих, хто хоче оптимізувати свій тракторний парк. Бо для того, щоб обслуговувати білоруські трактори потрібно набагато більше ресурсів та людей. Про клієнтів Valtra: на цьому заході були представники і великого агрохолдингу МХП, у яких наразі є в експплуатації 10 тракторів Valtra, які ми їм постачали у 2008 році, і фермери у яких земельний банк 500 гектарів. Цей трактор дійсно дозволяє зекономити і отримати більше прибутку.

(с) Катерина Барило, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати