Статті

Один у гаражі: що робити, коли вас замкнули у технопарку в Новорічну ніч?

27 Грудня 2017 97

Один у гаражі
Один у гаражі
Traktorist.ua

Так сталося, що ви працюєте у передноворічний вечір? І навіть не помітили, що на годиннику вже скоро північ? Тоді поспішіть до родини, Ви все ще встигаєте, адже від агрофірми до вашого будинку рукою подати. Виходьте з ангару, де стоїть вся техніка, і прям… Але що це? Хтось не помітив Вас і замкнув двері?

Ангар для сільгосптехніки
Ангар для сільгосптехніки

Без паніки, є телефон і можна зателефонувати комусь. І як можна було забути, що саме тут ніколи не буває зв’язку. Ну що ж, доведеться святкувати Новий рік у колі друзів — тракторів, комбайнів, навантажувачів. Як то кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Тож давайте думати, як себе розважити.

Новорічна ялинка

Обов’язково у новорічну ніч у вас має бути ялинка. Шукаємо щось зелене, що може послужити за святкове дерево. Якщо є Fendt чи John Deere, або інший трактор зеленого кольору, то прикрашаємо всім, чим тільки можна прикрасити. Є трактори чи комбайни з мигалками — чудово, значить гірлянди теж є.

Трактор John Deere у гірляндах
Трактор John Deere у гірляндах

Шалені перегони

Треба придумати, що вам буде слугувати за фішки. Автомобільні шини! Розкладіть їх на відстані одна від одної. Смуга перешкод готова. Тепер потрібен транспорт. Великий та потужний трактор? Прямою до виходу він проїде, а нам потрібно щось менше і більш маневрене. Телескопічний навантажувач точно підходить! А тепер уявіть, що ви гонщик і проходите смугу перешкод. Ваша машина має повний привід і кілька режимів рульового керування. У Вас не виникне жодних проблем з маневреністю.

Телескопічний навантажувач Faresin
Телескопічний навантажувач Faresin

Затишне світло

Звісно у парку має бути світло. Але звичайне освітлення це надто нудно. Вмикайте фари на тракторах і відчувайте себе під світлом софітів.

Лімбо!

Давно хотіли спробувати себе в лімбо? Тут Ви не тільки спробуєте, а й вийдете переможцем, адже ви єдиний гравець і суддя одночасно. Все той же телескопічний навантажувач послужить за планку, під якою треба пройти. Випробовуйте свою гнучкість, регулюючи положення стріли. Кількість спроб необмежена і досягненням немає меж.

Гойдалка

За допомогою довгої стріли навантажувача можна зробити гойдалку. Знайдіть ланцюги, невелику шину і — вуаля — ще одна розвага готова.

Телескопічний навантажувач New Holland LM732 з гойдалкою
Телескопічний навантажувач New Holland LM732 з гойдалкою

Відчуй себе королем!

Пам’ятаєте мультфільм «Король Лев»? Відчуйте себе левом, королем своїх «залізних» джунглів. Залізьте на кабіну найвищого комбайну. Звідти краще видно володіння. А ще так можна зрозуміти, чого не вистачає і запланувати це на наступний рік. А наступний рік якраз вже наступає.

Напої

Шампанське — невід’ємний атрибут новорічної ночі? Навряд у парку є щось подібне. Але кого ми обманюємо, якась «заначка» обов’язково має бути. Але споживайте відповідально.

Відпочинок від відпочинку

Як добре, що у тракторах та комбайнах такі зручні крісла. Якщо ви втомилися від усіх розваг чи просто хочете спати, то краще за таке крісло немає нічого. А ще цікаво, чи можна на терміналі у тракторі дивитись фільми? Відчуйте себе програмістом і дослідіть цю теорію.

Кабіна комбайну Fendt IDEAL
Кабіна комбайну Fendt IDEAL

Взагалі можна багато придумати собі розваг, головне застосувати фантазію. Але цього не доведеться робити, якщо у передноворічний вечір Ви не будете працювати, а готуватиметесь зустрічати Новий рік разом з родиною. Гарних свят!Радимо почитати